Het secretariaat was inmiddels overgenomen door Annie Gilles die dit tot 1959 heeft volgehouden. Dirk Klinkhamer zwaaide vanaf 1946 de scepter en de handbal kende een prachtige periode. In 1953 werd er competitie gespeeld door 1 seniorendamesteam, 1 seniorenherenteam, 1 juniorenteam, 3 aspirantenteams en 1 welpenteam. Voeg daarbij het feit dat Annie Kloosterboer vanaf 1953 alle aspiranten, junioren en welpenteams trainde, elk elftal afzonderlijk en de succesformule is compleet. Annie Kloosterboer had een scherp oog voor talentjes en omdat sommigen nog niet de speelgerechtigde leeftijd hadden, werd er door haar wat "gefikst" met de spelerspasjes (ja, toen al). In 1957 deed, naast het gebruikelijke "elfhandbal", het "zevenhandbal" zijn intrede. Dit wordt gespeeld met zeven mensen en wel in de zaal. Als locatie voor de thuiswedstrijden had Vrone de beschikking over de veilinghal in Alkmaar. Een trouwe supporter was Anton Kramer. Iedere zondag was hij aanwezig in de veilinghal om zijn "duppie" te zien handballen. "Koppiesstik" mee en maar mekkeren, zoals iedereen hem wel kende bij Vrone. Een andere getrouwe was Hein Gerritsen. Als hem gevraagd werd wat hij van de wedstrijd vond was het blijmoedige antwoord: "Handbal scheelt mij niet zoveel, maar die mooie benen, he". Alras verwierf hij zich faam als de Billenknijper. Dan nu een opsomming van alle kampioenteams door de hele handbalperiode: 1947 Dames 1 1948 Dames 1 (ongeslagen) 1958 Dames 1 Zaal en Aspiranten A 1960 Aspiranten B Veld, Aspiranten C Veld 1961 Aspiranten B+C veld en zaal 1962 Aspiranten B+C veld en zaal Het eerste damesteam behaalde in 1961 de bovenste plaats in hun afdeling maar moesten dit afstaan omdat ze niet genoeg eerste elftal speelsters hadden. De reden hiervoor lijkt tijdloos te zijn. Er waren geen junioren die wilden spelen tussen de inmiddels toch wel wat ouder wordende dames. En verkering en sport lijkt ook wel niet samen te gaan. De dames van de handbal waren een reislustig gezelschap. Uitstapjes waren eerder regel dan uitzondering. Sportieve uitwisselingen vonden plaats in Duitsland,

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 47