eveneens een wisselend gebeuren, er is gebrek aan spelers en vaak moet er een beroep worden gedaan op de zondagsspelers. In 2000 zijn er de eerste perikelen rondom de zondag- en de zaterdagafdeling. Omdat de zaterdagafdeling te weinig spelers heeft om zelfstandig elftallen te kunnen opstellen wordt er te vaak een beroep gedaan op de zondagsspelers. Dit is voor velen onacceptabel en er wordt door het hoofdbestuur een vergadering uitgeschreven om hier een oplossing voor te vinden. Eerst met het afkondigen van een ledenstop voor de zaterdag afdeling, gevolgd door een mogelijke stop voor het seizoen 2001 - 2002. Dit wordt in eerste instantie door de leden in een buitengewone vergadering aangenomen, maar in een tweede vergadering teruggedraaid. Het hoofdbestuur geeft te kennen dat zij unaniem aftreden, hetgeen ook gebeurt in juni 2001. In september 2001 stelt een belangengroep binnen Vrone een interim bestuur op, die in oktober aan het werk gaat. De zaterdagafdeling gaat normaal door. In mei 2002 wordt een nieuwe voorzitter gekozen, samen met de overige leden van het hoofdbestuur. In 2002 vindt er een complete renovatie plaats van het A en B veld en de velden zijn tot september niet bespeelbaar. In 2002/2003: Vrone 1 Zondag promoveert naar de vierde klasse. In 2007: Vrone 1 Zondag promoveert naar de derde klasse KNVB. In 2007 gaat de handbal van AHC/Kolping Boys over naar Vrone omdat zij geen onderkomen meer hebben in Oudorp. In 2007 gaat de volleybalclub van Reactie over naar Vrone. In augustus 2008 en 2012 organiseert Vrone de Zuurkoolcup. Accomodatieonderzoek Vanaf 1994 is Vrone in gesprek met de gemeente Langedijk om voor de accommodatie (velden) een goede oplossing te vinden voor de uitoefening van de diverse sporten. In eerste instantie heeft Vrone aangegeven dat zij willen blijven op de huidige locatie. In het jaar 2010 heeft er een collegewisseling plaats gevonden, die het noodzakelijk acht om eerst een accommodatieonderzoek uit te laten voeren door een onafhankelijk bureau. In 2010 werden de eerste resultaten bekend gemaakt: een 5 tal opties waaruit Vrone mag kiezen. Omdat de leden hier hun toestemming voor moesten geven is er een buitengewone ledenvergadering uitgeschreven, waarin alle leden hun mening moesten geven. Dit resulteert in een

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 43