bestaan, vanwege een tekort aan spelers. In deze jaren was er ook sprake van het mee doen aan de verschillende toernooien, zoals het nu nog steeds bestaande zuurkoolcup toernooi. Tevens werden er diverse jeugdreizen gemaakt naar Ameland, Drente, Limburg, België, Duitsland en Frankrijk. Dit werd mogelijk gemaakt door het thuisfront, die van alles organiseerde om hiervoor geld binnen te halen. Beroemd was ook het inpakken van de chocolade voor Ringers. In 1958 was de veldverlichting op het A-veld gereed en werd er een avondwedstrijd gespeeld tegen Kolping Boys. In 1960 werd opnieuw een jubileum gevierd, het 40 jarig bestaan. In de vorige KLIN's is hier verslag over uitgebracht. Door de veldverlichting op het A-veld kwamen er geregeld betaald voetbalclubs trainen en spelen op het Vrone veld. Dit was toch uniek in die jaren. In 1962 kreeg Vrone toestemming van de gemeente voor het verbouwen van de kleedkamers en dat werd in 1964 voltooid. In dat jaar was er ook tegenslag, want de handbal hield op te bestaan. Jarenlang was er door Dirk Klinkhamer met veel energie geprobeerd om deze tak van sport binnen Vrone op een hoger plan te brengen. Dit had in de jaren daarvoor met succes plaats gevonden, maar nu was de animo van de heren en dames onvoldoende om teams in het veld te krijgen. Dankzij de inspanningen van de gebroeders Kloosterboer en Van Dijkhuizen kwam er in 1967 weer een zaterdagafdeling bij. Eerst met één elftal, daarna met een tweede. In 1968 werden er plannen gemaakt om de veldverlichting van het A-veld te vernieuwen en op 18 november 1970 werd de nieuwe verlichting in gebruik genomen. In 1970 het 50 jarig jubileum. Dit werd gevierd op 16 januari 1971. Vele sprekers van de omringende voetbalclubs, ijsclub, burgemeester Kroonenburg en natuurlijk de KNVB. Aan een aantal leden werd het Bondsinsigne overhandigd (A. Bobeldijk, M. Schuit en D. Bobeldijk). In 1971 werd het derde veld (C-veld) in gebruik genomen. Ook werd in dat jaar in 13 weken tijd de kantine gebouwd op de plaats waar hij nu nog staat, plus de toko voor snoep voor de kinderen. Daarnaast werden er 2 extra kleedkamers gebouwd naast de al aanwezige kleedkamers.

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 41