Na jarenlang op zaterdagmiddag gespeeld te hebben, kregen wij van de gemeente de mogelijkheid om op een ander tijdstip onze sport te beoefenen. Dit werd de donderdagavond en is sindsdien niet meer veranderd. Natuurlijk is er na de sportieve inspanning ook nog iets van een "derde" helft. In het begin was de bar onze plek, maar later werd deze ingeruild voor "De Ronde Tafel" en iedereen die op RBS heeft gezeten weet van deze tafel. Hier speelden wij kaart en dobbelen en natuurlijk niet te vergeten het karaoke tot diep in de nacht. Bareigenaar Gerard Hoogendoorn was onze gastheer, geholpen door zijn medewerkers Marcel, Kokkie en Piet. Vanaf 2011 zwaait Mike Kareis de scepter over het café. Ook zijn er vele uitjes georganiseerd. Naast het Waagplein in Alkmaar, zijn we naar Schagen met zijn mooie centrum en Amsterdam met zijn prachtige shows geweest. Ook Haarlem met zijn Groote Markt, badminton kijken bij "Duinwijk" en naar Rotterdam met zijn "Vrienden van Amstel live". Zelfs Texel met z'n bierbrouwerij en "Skuumkoppe" is niet vergeten. Grappige anekdotes zijn er natuurlijk ook te vertellen, waaronder die van mensen op gewone schoenen in een spijkerbroek met een tennisracket die binnen stapten om te badmintonnen. Inmiddels bestaat de club alweer 27 jaar, waarvan ikzelf 25 jaar lid ben geweest. Ik heb deze tijd ervaren als een heel sportieve en gezellige periode. Hier wil ik het bestuur en alle vrijwilligers ontzettend voor bedanken. Daarnaast natuurlijk ook gewoon iedereen met wie ik te maken heb gehad. Bedankt! Gezelligheid aan de "Ronde Tafel" 36

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 35