vertellingen door de heer Gert Tol aan de hand van dia's. Daarnaast, als bijzondere attractie, het rond laten rijden van een mini-stoomlocomotief, die was gemaakt door de heer Cor Booy, de man van de orgelzaal in de Daalmeer. Deze zaal met orgel wordt tot op de dag van vandaag nog gebruikt voor orgelconcerten. Na het overlijden van de heer Booy is een stichtingsbestuur in het leven geroepen om het voortbestaan en gebruik van deze unieke "concertzaal" in stand te houden. In de periode na 1982 is een bijeenkomst geweest in het oude gemeentehuis, die door een grote groep geïnteresseerden werd bezocht en is men op 8 oktober 1985 overgegaan tot oprichting van de vereniging. STATUTEN van de vereniging OUD SINT PANCRAS, gevestigd te Sint Pane; Mr. W. Boon, notaris, Postbus 109 Korteweide 220, ZuicS-Scharwoude Heden, de achtste oktober negentienhonderd vijfentachtig, verscheen voor mij, Mr.Willem Boon, standplaats Zuid-Scharwoude de heer Johannes Hyacintus Jozef Wokke, direkteur, wonende te Sint Pancras, Benedenweg 55postcode 1834 AJ. geboren op tien maart negentienhonderd zesenveertig, voor zich en als gemachtigde van: a. de heer Abe Brandsma, onderwijzer, wonende te Sint Pancras, Benedenweg 103, postcode 1834 AL, geboren op zes januari negentienhonderd vijfentwintig; de heer Johannes Vermeer, adjunkt direkteur, wonende te Sint Pancras, Vinkenlaan 14, postcode 1834 GN, geboren op zeven mei negentienhonderd zesendertig; de heer Hendrik Beens, tekenaar, wonende te Sint Pancras, Noordeinde 4, postcode 1834 AG, geboren oj zevenentwintig april neg< drieëntwintig; de heer Jacob Jan Meyles. wonende te Sint Pancras. 1834 AV, geboi inderd - assistent accountant, Daalmeerpad 11, postcode op achttien november negentienhonderd zevenenveertig; de heer Hark Duif, zonder beroep, wonende te Sint - Pancras, Benedenweg 172, postcode 1834 AP, geboren op vijf november negentienhonderd tweeëntwintig; mevrouw Aaltje Vroegop-Hartman, huisvrouw, wonende te Sint Pancras, Noordeinde 15a, postcode 1834 AE, geboren op negen januari negentienhonderd twintig. Van voormelde lastgeving blijkt uit een onderhandse volmacht - welke na overeenkomstig de wet voor echt erkend te zijn - aan deze minuut is gehecht De comparant verklaarde met zijn lastgevers oprichten een vereniging, welke vereniging zal worden geregeerd door de navolgende statuten: SINT PANCRAS. vereniging is aangegaan voor onbepaalde gevestigd te Sint Pancras. Artikel 3-• Het doel der vereniging is: het verzamelen, vastleggen en beschermen vi historie van Sint Pancras in al haar geledingen; en de studie plaatselijke Het boekjaar kalenderjaar Artikel 5. n de vereniging is gelijk e Leden der vereniging zijn zij, die zich bij de - Statuten vereniging oktober 1985 20

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 19