Notulen Extra Algemene Ledenvergadering 15 juli 2015 Allereerst stelt Bram iedereen op de hoogte van het overlijden van bestuurslid Gré Ros en vraagt een ieder te gaan staan om vervolgens 1 minuut stilte in acht te nemen ter nagedachtenis aan Gré. Opening en welkom door de voorzitter De voorzitter deelt mee wie zich afgemeld heeft en geeft dan een korte situatieschets van het gebeuren rond een eigen accommodatie. We zijn 7 jaar bezig geweest met de gemeente - accommodatieonderzoek waarbij wij in de brede school op het Vroneveld zouden komen - Nobelhof 1 kwam in beeld, waarvoor 3 kandidaten waren, van wie 1 over bleef: Rob Logger. Ondertussen een ander college, andere situatie - Rob bleef in beeld om ons te helpen. We konden het Nobelhof 1 kopen voor 120.000,- (taxatiewaarde), ook het oude gemeentehuis konden we kopen voor 170.000,- Er was nog een Pancrasser die dit wilde maar de voorwaarden waren te duur voor ons - situatie met Rob bleef over - taxatiewaarde ging naar 88.000,- met reductie van de gemeente van 40% is de koopprijs geworden 52.800,- maar alle risico's zijn voor de koper. De gemeente is akkoord met een a-b-c levering, dat wil zeggen: a. gemeente (eigenaar) levert aan b. HVSP, HVSP levert door aan c. Rob Logger. De nieuwe eigenaar knapt het op, in stijl, waarbij voor tenminste de komende 10 jaar de HVSP het achterste gedeelte kan huren voor 150,- per maand. Koopovereenkomsten en huurcontract zijn klaar, echter wordt het nu aan de leden voorgelegd. Gelegenheid tot het stellen van vragen: Is het financieel haalbaar voor de vereniging? Ja, ook hebben we 30 tot 35 sponsors, het geld daarvan 3.000,- staat op een aparte rekening.

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 13