Schenkingen Wij zijn het al jaren gewend om vanuit onze leden schenkingen te ontvangen van diverse aard. Ook dit jaar was dat weer het geval en daarmee zijn wij uiteraard heel blij! Wellicht zou het aantal schenkingen nog kunnen toenemen als ons nieuwe onderkomen gereed is, zodat wij het een en ander aan onze leden en overige belangstellenden kunnen tonen.. Het volgende hebben wij ontvangen van: - Mevr. M. Niessink - te Boekhorst: Foto's van o.a. Kroonenburghof in aanbouw. - Dhr. en mevr. Vermeer-Verkuil: Krantenknipsels over o.a. het Dorpshuis, de expositie van 1982 die 2.000! bezoekers trok. Correspondentie met de gemeente. - Saskia Baarda: Een overzicht van manuscripten, literatuur en documentatie Een ledenlijst van 1987 Nog veel meer interessante gegevens waar wij blij mee zijn en die tevens een uitdaging vormen voor degenen die een en ander moeten gaan archiveren. - Dhr. en mevr. Hajos: Enkele foto's. - Dhr. en mevr. De Boer (Arie en Miep): Een originele leerlingenkist, die vroeger door leerlingen als "rugkist" werd gebruikt voor het mee naar school nemen van boeken en schrijfgerei. Dit is een unieke schenking, die wij kregen op grond van de prettige samenwerking met hen tijdens de jaren die wij samen in het oude gemeentehuis doorbrachten! Wat ook wel gebeurt is dat wij foto's aangeboden krijgen om die te scannen, waarna wij de opnamen weer teruggeven aan de eigenaar. Zo kregen wij een serie foto's van de fam. Otto Koedijk over de omgronding van de Twuyverhoek. Akkerland werd bollenland door de onderliggende zandlaag omhoog te halen als toplaag. Allen hartelijk dank!

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 124