Bram Kout is volgens rooster aftredend en stelt zich als bestuurslid herkiesbaar. Hij verlaat de zaal om een open gesprek met de leden mogelijk te maken. Frans Sijswerda vraagt naai' het rooster van aftreden. Vicevoorzitter Peter Tergau antwoordt dat dit rooster er is, maar dat dit niet openbaar wordt gemaakt. De zaal spreekt het volste vertrouwen uit in de voorzitter. Bram betreedt de zaal en wordt bij acclamatie als bestuurslid herkozen. Afscheid van de heer Bert Buitink als webmaster De voorzitter spreekt zijn grote waardering uit voor het werk van Bert en laat dit blijken in de vorm van een boekenbon. Bert dankt het bestuur voor het genoten vertrouwen en de genoten vrijheid. Plannen en activiteiten in 2015: zie jaarverslag 2014. Huisvesting: Bram schetst kort de voorgeschiedenis van het door ons beoogde permanente onderkomen in het voormalige Witte Kruisgebouw, Nobelhof nr. 1. - Nobelhof nr. 1 gaat in de verkoop. - Rob Logger wil onderhandelen met de gemeente over de verkoopprijs. - Mochten Rob en de gemeente tot overeenstemming komen, dan koopt Rob het pand en gaat dit opknappen. - De HVSP huurt dan het achterste gedeelte van het pand. - Bram Kout schetst een noodscenario voor het archief van de HVSP, voor het geval er geen nieuwe ruimte wordt gevonden. Rondvraag - Bert Buitink vraagt of er wordt samengewerkt met de historische verenigingen van Oudorp en Koedijk. Bram antwoordt dat dit het geval is met Koedijk, maar dat het met Oudorp moeizaam gaat. Er is wel een jaarlijkse bijeenkomst van regionale verenigingen om ideeën en ervaringen uit te wisselen. - Annelies Kloosterboer deelt een compliment uit aan het bestuur voor alle ondernomen activiteiten in 2014. Verder vraagt ze of de fototentoonstelling "Hoe het was, hoe het is" van de Benedenweg wordt uitgegeven in boekvorm, of dat er een herhaling komt. Bram antwoordt dat de uitgave van een boek met oude foto's, uitgekozen door de heren Anton Bal en Piet Keizer, in ontwikkeling is. Een herhaling kan altijd. In het verlengde hiervan deelt Bram mee, dat Klaas de Graaf een presentatie gaat geven over de Veert. De fototentoonstelling over de Bovenweg "Hoe het was, hoe het is" wordt van vrijdag 21 t/m zondag 23 augustus in dorpshuis De Geist gepresenteerd. Daarnaast ook nog twee dagen tijdens de

De Klin - Sint Pancras | 2015 | | pagina 11