LANGEDIJKER NIEUWSBLAD Uw electro world Uw electro world specialist repareer snel en vakkundig SINT PANCRAS - Na een stilte van tien jaar heeft Sint Pancras haar eigen popfestival terug. Op zaterdag 31 augustus zal de zonneweide van zwembad De Bever het decor zijn van een openluchtfestival met de naam 'Pancpop'. Vanaf 14.00 uur zullen verschillende bands optreden en het festival duurt tot 23.00 uur. Toegang/12,50. en vakkundig Tel. 0226 - 317374 Tel. 0226 - 317374 Het festival wordt georganiseerd door stichting het Jeugdhuis, die dit jaar een grote verandering mee maakt. Want het oude gebouw van het jeugdhuis is gesloopt en op dezelfde grond bouwt men nu een nieuw pand. Hiermee is Het Jeugd huis tijdelijk weer in de positie terug van waaruit ze ooit is gestart: als een stichting zonder gebouw, maar vol activiteit. En omdat de stichting de beschikking heeft over een prima festivalterrein, organiseert men weer eens de activiteit Pancpop. Bekende gezichten De organisatie heeft in korte tijd en kele goede bands weten te boeken voor Pancpop. Hierbij zitten ver rassend veel gezichten die het pu bliek zal herkennen van televisie-op tredens. Bijvoorbeeld Jean-Paul van der Mey, bekend geworden met nummers als 'Mooie rijke vrouwen', 'Silvia' en 'Ilse'. Ook The Legend is een band met een herkenbare leadzanger, want deze behaalde de finale van de Soundmixshow met 'Dust in the wind'. Ook The Glimmer Twins en Tate Younger hebben bandleden die niet onbekend zijn met televisie-optredens. Verder spe len Rob van der Plas, Shoot the 'Shoot the moonkomt de laatste augustusdag naar Pancpop bij zwembad ABEELD 6FLUID ELEKTBQ ws .'-iTfc?

De Klin - Sint Pancras | 2014 | | pagina 80