Het Jeugdhuis van Sint- Pancras. Zaterdag wordt af scheid genomen van het pand. Foto: Studio Wiek Natzijl Jeugdhuis neemt afscheid van noodkerkje SINT-PANCRAS 't Jeugd huis neemt zaterdag afscheid van zijn onderkomen. Het ge bouw gaat deze zomer tegen de vlakte om plaats te maken voor een nieuw complex. Iedereen die de afgelopen ja ren betrokken is geweest bij 't Jeugdhuis, wordt zaterdag vanaf 20.00 uur verwacht. Met drie dj's wordt terugeblikt. Een kwart eeuw geleden groepeerde een groep jongeren in Sint-Pancras zich in de strijd voor een eigen jeugdgebouw. In 1976 verwierf de groep de of ficiële status van een stichting. In 1981 kon een eigen onderko men worden betrokken: een noodkerkje dat in Andijk was afgedankt. Na vijftien jaar - mét geluids overlast en inbraken - is een volwaardig gebouw in zicht, 't Jeugdhuis neemt op passende wijze afscheid van het eerste home. Iedereen die medewer ker of bestuurslid is geweest, is zaterdag van harte welkom. Herinrichting van Schuine Hondsbosschelaan HEILOO De Schuine Hondsbosschelaan in Heiloo wordt heringericht. De politiek stelt een krediet beschikbaar om de straat 'verkeersluw' te maken. Na overleg met de be woners, wordt gekozen voor het aanleggen van drempels in de straat, om vooral het vracht verkeer te weren en de snel heid van auto's te remmen. Verder zal een kleine uitbrei ding van het aantal parkeer plaatsen worden gerealiseerd. Noordhollandsch Dagblad van 25 april 1996 Op 27 april 1996 wordt afscheid genomen van het oude Jeugdhuis-gebouw. Op de afscheidsavond gaan de bezoekers in een reis door de muzikale tijd. De drie decennia waarin het oude gebouw dienst deed als Jeugdhuis worden door Dj's uit die perioden muzikaal teruggeblikt.

De Klin - Sint Pancras | 2014 | | pagina 70