- De vergadering stelt, op voorstel van het bestuur, de contributie voor 2015 vast op 10,-. De voorzitter meldt dat in de toekomst rekening moet worden gehouden met een kleine verhoging in verband met kosten van eigen gebouw en minder subsidie. 7. Kascontrolecommissie Mede namens de heer Frans Sijswerda deelt mevrouw Suzanne van 't Hof mee, dat het financieel verslag is goedgekeurd en dat de kascontrolecommissie de leden adviseert het bestuur voor het gevoerde beleid in 2013 te dechargeren. De vergadering gaat hiermee akkoord. Beiden geven aan volgend jaar nogmaals deel uit te maken van de commissie. De heer Jo de Haan meldt zich aan als reserve. 8. Bestuur De volgens het rooster aftredende heren Gert Leijen en Peter Tergau worden bij acclamatie herkozen. 9. Plannen en activiteiten in 2014 - Zie jaarverslag 2013. - Het project 'Vroeger in je dorp' voor de leerlingen van de bovenbouw van de Sint Pancrasser basisscholen is gestart bij basisschool 'De Steltloper'. Het was een succes. De andere basisscholen volgen. - Bram legt de stand van zaken uit over ons beoogde permanente onderkomen in het voormalige Witte Kruisgebouw. 9a. Brief van de heer Bert Buitink Bert stelt vragen over het stopzetten door de heren Ger van Dijk en Siem Wognum van de plannen tot uitgave van deel 3 over de geschiedenis van Sint Pancras. Bram schetst in het kort de ontstane situatie en vertelt dat vanuit het bestuur een poging zal worden ondernomen, om te kijken of er een mogelijkheid bestaat, om tot overeenstemming te komen over een mogelijke uitgave van een derde boek. Wethouder Ilse Overzier is bereid gevonden die mogelijkheid te onderzoeken. 10. Rondvraag - Bianca Breed: Vraagt om verhalen, foto's en anekdotes van de leden voor De Klin. - Mary Geluk: Biedt knipselwerk 2013 aan, plus 2 cd's met foto's. Doet een oproep aan de leden om mutaties in het ledenbestand (o.a. verhuizing en overlijden) door te geven aan de secretaris. Komt er dit jaar weer een tweede krant uit?

De Klin - Sint Pancras | 2014 | | pagina 18