Opening Om 20.00 uur precies opent voorzitter Bram Kout de vergadering met een hartelijk welkom aan de leden en de heren Harry de Raad en Jesse van Dijl van het Regionaal Archief, die na de vergadering een presentatie verzorgen over de 'Schatten van Sint Pancras' in het Regionaal Archief. 2. Vaststellen agenda Toevoegen punt 9a: Brief van Bert Buitink. 3. Mededelingen - De voorzitter meldt de namen van de leden die afbericht hebben gedaan en noemt de namen van onze in 2013 overleden leden. Zij worden staande herdacht. - Schenkingen door: familie Jaap Kieft-Quant (fotomateriaal), mevrouw Wil Koning-Ellen (papieren), de heer Jaap Koedijk, de heer Joop Vermeer (geweldige fotoverzameling!), familie Keijning. 4. Notulen van de ledenvergadering van 14 maart 2013 Geen opmerkingen. De notulen worden vastgesteld. 5. Jaarverslag Secretaris Jan Steltenpool leest het jaarverslag 2013 voor. Hij wordt met applaus bedankt. 6. Financieel jaarverslag 2013 Penningmeester Jacoba Bruntink geeft toelichting op de jaarcijfers. - Er is een positief resultaat behaald met de historische wandeltochten en de verkoop van vlaggen van Sint Pancras. - Het drukken van De Klin voor een vriendenprijs door Loko is altijd een tinanciële meevaller. - Vraag van Jo de Haan: Op de post 'Lasten' op de begroting 2014 staat een bedrag van 300,- voor de KvK. De KvK rekent echter geen kosten meer. Jacoba: Dit bedrag gaat naar de post 'Vrijwilligersavond attenties'. Notulen algemene Ledenvergadering 19 maart 2014

De Klin - Sint Pancras | 2014 | | pagina 17