De jongere spelers hadden als clubgebouw het parochiehuis dat tegen de vroegere Sint Jozefschool was aangebouwd waarin ook de Gezellenvereniging haar onderkomen had. Het gebouw werd in 1970 gesloopt. VVO speelde eerst op een veld tegenover de plek waar nu snackbar Lobo staat aan de Herenweg. Dit weiland was eigendom van de christelijke boer Vethaak (van boerderij De Vuyk) die er al na een paar wedstrijden, na zijn aanvankelijke toestemming, achter kwam dat er ook op de zondag wedstrijden zouden worden gespeeld. Vanuit zijn geloofsachtergrond verbood hij toen het gebruik van dit weiland door de jonge voetbalclub. Kennelijk was dit weiland toch voorbestemd om sportveld te worden want veel later, in 1961, werd hierop het nieuwe hoofdveld van Kolping Boys aangelegd. Staand vlnrjack van Baar, Jan Tamis, Jan Klanker, Piet Schroder, Cor de Wit, Arie Quantf?) en een scheidsrechter uit Heerhugowaard Gehurkt vlnr: An dries Duinmeijer, Cor Schroder, Cor Dekker Voorste rij: Cor Oud, Siem Blom en Jan Brammer. Gelukkig lag er nog een weiland achter het parochiehuis naast de Sint Jozef lagere school op de plek waar nu seniorenwoningen staan. Het veld was vanaf het schoolplein via een steeg te bereiken waarbij het veld kon worden betreden door een kleine dam in de sloot die er rondom lag. Het veld van beperkte afmetingen was eigendom van de Sint Laurentiusparochie. Het veld moest voor elk weekend nog zoveel mogelijk worden ontdaan van geitenkeutels aangezien Willem Henstra uit Alkmaar er door de week zijn geiten op weidde.

De Klin - Sint Pancras | 2014 | | pagina 158