Hoelang ben je al lid van de Historische Vereniging Sint-Pancras? En wat betekent deze vereniging voor je Ik denk 10 jaar, maar wellicht al meer. Ik vind het goed dat de vereniging er is. Wordt de historie toch maar goed bewaard en ieder jaar wordt dit moet nieuwe historie aangevuld; zie deze nieuwe Klin. Je bent een dag burgemeester van Sint Pancras. Wat ga je aanpakken, invoeren of veranderen? Zeker een goede oplossing voor SV Vrone. Dat heeft al veel te lang geduurd. Sporten is belangrijk en daarnaast een plek waar je elkaar even spreekt. Ik zou verder de raad houden aan de afspraken met de vereniging over het Witte Kruis gebouw. Gezien mijn historie weer een openstelling van 't Jeugdhuis; mooie centrale ontmoetingsplek voor de jeugd en waar de oudere jongeren dan een paar keer per jaar even kunnen aansluiten bij een evenement zoals een ouderwets bandje! Wat vind je positief aan onze vereniging? Wat kan beter of mis je? De Klin, maar ook de dia voorstellingen, zeker mee doorgaan. Verder zijn de dorpswandelingen ook een succes. Al een keer mee geweest met de vriendengroep op onze jaarlijkse vriendendag. Ik raad het een ieder aan. Je komt iemand tegen op vakantie. Je moet hem/haar vertellen waar je woont. Hoe omschrijf je Sint Pancras in één mooie zin? Een gezellig en mooi dorp onder de rook van Alkmaar, gelegen in Noord-Holland en dichtbij kust en polder; een mooie uitvalsbasis en een goede omgeving om te wonen maar ook om kinderen op te laten opgroeien Patrick, hartelijk dank, de redactie

De Klin - Sint Pancras | 2014 | | pagina 146