Ook deze keer hebben we weer een lid bereid gevonden, aan het woord Patrick Leijen. Stel jezelf eens kort en krachtig voor Ik ben Patrick Leijen, geboren in het MCA Alkmaar in 1973 en getogen aan de Benedenweg 110 in Sint Pancras. Mijn moeder, Gré Leijen-de Geus, woont er nog met veel plezier. Mijn zusje Angelina woont ook op het dorp, aan de Bovenweg. Ik woonde op loopafstand van Het Baken en dat was dan ook een makkelijke keuze. Via het Jan Arentsz college (MAVO en HAVO) de studie MER gevolgd aan de Hogeschool Alkmaar, nu INHOLLAND geheten. Sinds een aantal jaren werkzaam als adviseur bedrijven bij Rabobank Alkmaar e.o. In mijn tienerjaren vele jaren verbonden geweest aan 't Jeugdhuis, eerst als medewerker en daarna een aantal jaren als bestuurslid in de functie van penningmeester. Inmiddels ben ik bijna twee jaar penningmeester van de Ronde van Sint Pancras. Een evenement dat erg leuk is om te organiseren, niet alleen voor mijzelf, ik fiets namelijk zelf mee (met wisselend 'succes'), maar ook voor alle inwoners van Sint Pancras. Zie maar eens hoeveel vrijwilligers er die dag actief zijn en hoeveel mensen langs het parcours staan; met of zonder biertje. Ik ben getrouwd met Margreet en we hebben twee kinderen, Gertjan en Emmie. Gertjan inmiddels ook op het Jan Arentsz college, doet HAVO, een betere start dan zijn vader. Emmie nu in groep 8 van de Paus Johannesschool, geen Baken inderdaad, maar had ook zo maar gekund, de verschillen tussen PJS en Baken vonden we klein, uit praktische overwegingen toen deze keuze gemaakt. Van welke Pancrasser verenigingen of clubs ben je lid geweest De hele lagere school, t/m groep 8, toen nog klas zes geheten, heb ik gevoetbald bij SV Vrone. Daarna wat ge(tafel)tennist en vele jaren niks gedaan totdat ik ca. 10 jaar geleden ben gaan mountainbiken met Ruud Leegwater, zijn zwager en Dennis Beeker. Vlak daarna ook gaan racefietsen met Ruud en andere mannen 142 Een lid aan het woord

De Klin - Sint Pancras | 2014 | | pagina 144