Een smetje rustte op dit project. Per abuis is er bij het bestraten rond de grote stal met een pen een waterleiding beschadigd, waardoor ongemerkt gedurende lange periode 1500 kubieke meter water is weggestroomd en, waar later een gepeperde rekening van binnenkwam; het bedrag bedroeg meer dan 1.900,-. Gelukkig heeft de PWN uit coulance 2/3 kwijtgescholden, zodat de schade beperkt bleef. SINT-PANCRAS - Het dierenbestand op kinderboerderij Jong Leven is sinds kort uitgebreid met twee jonge lama's. Deze bijzondere dieren zijn net bij hun moeder vandaan en na een grondige af weging is besloten de lama's in de arm te sluiten. Het is de bedoeling dat ze de rest van hun leven op de kinderboerderij doorbrengen. Het zijn makkelijke die ren, ze eten wat ze wordt voorgeschoteld en zijn publieksvriendelijk. Spugen doen ze alleen als ze hun genegenheid to nen. Kom een keer langs om de dieren in de werkelijkheid te aanschouwen. Kinderboerderij Jong Leven is gevestigd aan de A.VH. Destreelaan, Sint-Pancras. ft W Ook de jonge lama's moeten nog even wennen aan hun nieuwe onderkomen bij de kinder boerderij in Sint-Pancras. (eigenfoto) Nog enkele feiten van 2005: - Eind januari is het dierenbestand van de kinderboerderij uitgebreid met twee lama's, afkomstig van de familie Snijder, uit Dirkshorn. Men zocht voor de dieren een goede huisvesting en vond die bij Jong Leven. Als tegenprestatie is men sponsor geworden voor onbepaalde tijd en brengt tot vandaag elke week een grote kist wortelen. - 29 april is vrijwilliger Aad Boer Koninklijk onderscheiden, mede door zijn verdienste voor Jong Leven. - Tijdens Nationaal Kinderboerderijweekend in juni mochten de kinderen een rondje maken over het hele complex ,dus ook op plekken waar ze normaliter niet mogen komen o.a. op het grote weiland en in de dierenverblijven, het was toen erg warm, 36 graden. In de jaren 2006, 2007, 2008 en 2009 kwam de kinderboerderij in wat rustiger vaarwater; De bouwactiviteiten waren voorlopig voorbij en men kon zich richten 92 9 Lama's onderdak bij Jong Leven r

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 94