En kon op 4 september het jaarlijkse barbecuefeest voor de vrijwilligers en sponsors in de nieuwe stal worden gevierd. De le fase van het project was hiermee afgesloten. Er dienden zich tussentijds nog een aantal sponsors aan: vier van 250,-, de Rotaryclub Langedijk/Heerhugowaard 1.000,-, Makelaardij Van de Ridder 1.000,-, Burgerpartij 500,- en een anonieme gift van 2.000,-, zodat voor de 2e fase, de verbouwing van de oude stal tot educatieve ruimte, nog een te kort was van 5.500,-. De dag na de barbecue maakte secretaris Jan Kuitwaard de post open, een brief van de Gemeente, waarin stond dat de Provincie Noord-Holland goed was voor een subsidie van 6.600,- voor dit project. Financieel was nu alles rond, zelfs iets meer en hoefde het krediet van de Rabobank niet aan gesproken te worden voor dit project. Wel heeft De Rabobank al in een eerder stadium 5.000,- gedoneerd voor dit project. Op 1 december werd het bestuur ook nog eens verrast met een cheque van 2.300,- van Bouwbedrijf Geco ter gelegenheid van hun 25-jarig bestaan. SINT PANCRAS - 'Geen cadeau maar een envelop'. Dit was de wens van Co Quant en Gerrit Zonneveld van bouwbe drijf Geco toen zij onlangs hun 25-jarig bestaan vierden. De opbrengst van deze enveloppen zou ten goede komen aan twee vrijwilligersorganisaties, te weten Gehandicapten Paardrijden 't Ros Beyaert en kinderboerderij Jong Leven. Op woensdag 1 december reikten de ge noemde eigenaren van Geco uit Alkmaar de cheques uit ter waarde van maar liefst elk 2300,-. De beide voorzitters Theo Wolf (links op de foto) van 't Ros Beyaert en Yde Bouma (uiterst rechts) van Kinderboerderij Jong Leven toonden zich beiden zeer verheugd. Theo Wolf zegde toe het geld te zullen gebruiken voor de aanschaf van een paard, aanschafwaarde al gauw zo'n €8000,-.Yde Bouma legt het bedrag opzij voor de verwarming van thans in aanbouw is. De uitreiking kreeg Kinderboerderij Jong Leven te Sint hun nieuwe bezoekerscentrum welke een feestelijk tintje op het complex van Pancras. (foto Rodi M edia/BvB) Bouwbedrijf GECO bevoordeelt twee stichtingen elk met 2300,

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 91