Deze Klin is tot stand gekomen door de medewerking van velen, waaronder de genoemde auteurs en fotografen. De auteurs die meegewerkt hebben aan deze Klin zijn: Jan Steltenpool - De geschiedenis van Sint Pancras herleeft Dennis Bakker, Suzanne de Wit en Ronald Bouma - Jeugdhuis Sint Pancras periode 1981 tot en met 1996 Piet van Exter - Bovenweg 34 te Sint Pancras Bram Kout - De Drie modinettes van N.V. Mantelfabriek M Stibbe Frans Hand - Tante Annie van der Gragt - kleuterjuf van het Zuideinde Yde Bouma - Kinderboerderij Jong Leven' (periode 2002 tot en met 2009) Karl den Hartigh - geïnterviewd voor Een lid aan het woord' Gees en Carina de Graaf - De Graaf Verhuizingen Opslag B.V. S. Volkers Az. en D. Ligthart-Volkers - Van hondenkar tot Scania Henk Vroegop - Mijn vader 'De Generaal' Piet Vroegop tijdens de annexatie-strijd Piejo ter Burg - De geschiedenis van het DorpsToneel Sint-Pancras (1975-2012) Reina Schoenmaker-Kout - De zeven zusjes Visser Familie Louwen - Familie Louwen (Gemeente Koedijk-Zuideinde) Sita Wagenaar - Een Noord-Hollandse Stolpboerderij 'De Vroonlande' (1850 - 2013) Allen heel veel dank voor jullie enthousiaste, openhartige en vaak ook zeer verrassende bijdragen. Ook veel dank aan Bianca Breed en Nelleke Bruns, zonder deze twee redactie-kanjers was deze Klin niet tot stand gekomen. Uiteraard trachten wij de onderwerpen te beoordelen en te controleren op de historische juistheid, wat een enorm werk is en dan ook veel tijd vergt. Helaas kunnen we er niet voor instaan dat alle feiten altijd geheel juist zijn, ondanks onze zorgvuldigheid. Voor eventuele onjuistheden kunnen wij dan ook geen aansprakelijkheid accepteren, maar wij zullen uw kritiek beslist ter harte nemen. Daarbij zijn wij ook erg zuinig op onze collectie beeld- en fotomateriaal en de gepubliceerde verhalen, zodat wij niet kunnen toestaan dat hiervan door derden wordt gekopieerd zonder onze voorafgaande schriftelijke toestemming. PE.M. (Peter) Tergau Met dank aan

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 7