Mash opent wederom JHS-seizoen in 1987 september aan de gemeente wor den voorgelegd. Naast het op 11 septem ber te houden mini- openluchtfestival m.m.v. drie Pancrasser bands en het op 4, 5 en 6 september te houden paalzitfestijn, heeft Het Jeugdhuis het komende seizoen nog meer op het programma, zoals: Jeugdstad, carnaval, film, bands, thema avonden en theater. Ideeën voor andere ak- tiviteiten zijn altijd welkom. Vrijdag 28 augustus j.l. Het Jeugdhuis te Sïnt- Pancras na een korte va kantie weer open gegaan. Het vorige seizoen is in vele opzichten een goed seizoen te noemen. Er werd een jongerenwer ker aangesteld, de sa menwerking met de be geleidingscommissie werd als positief erva ren, het seizoen werd in financieel opzicht posi tief afgesloten, en er kon worden beschikt over een enthousiaste groep medewerkers. Toch heeft Het Jeugd huis één grote zorg, na melijk het gebouw. Na jarenlange trouwe dienst begint het ge bouw nu toch wel gebre ken te vertonen. Dat hier binnen korte ter mijn een oplossing voor moet worden gezocht staat voor het bestuur van Het Jeugdhuis vast. Suggesties voor renova tie of nieuwbouw zullen Het seizoen 1986-1987 is in vele opzichten succesvol verlopen; er is een jongerenwerker aangesteld en de samenwerking met de begeleidingscommissie wordt als positief ervaren Er is sprake van een enthousiaste en actieve groep medewerkers en in financieel opzicht wordt het seizoen positief afgesloten. Enthousiast wordt het nieuwe Jeugdhuisseizoen op 28 augustus geopend met wederom de band Mash. In voorbereiding zijn het paalzitten op 4, 5 en 6 september en het mini-openluchtfestival op het parkeerterrein voor het Jeugdhuis. De stichting 'Open Jeugü en vertegenwoordiga door w. de Weer< verder aan te duiden als 'De Koog Pancras' vertegenwoordigd door R. Boersen fücritaris)verder aan te duiden als Het

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 53