Ans Rood; 'Voor de jeugd van Sint Pancras lijkt het mij belangrijk dat het Jeugdhuis weer open gaat en open blijft. De meeste kans van slagen biedt een zo breed mogelijke opzet en steun uit alle bevolkingsgroepen van Sint Pancras. Daarom heb ik mij beschikbaar gesteld om namens de WD zitting te nemen in de Begeleidingscommissie van het Jeugdhuis'. Theo van den Berg; '40 jaar, bedrijfsleider, penningmeester Sint Pancras '82, ex-lid Welzijnsraad. Interessant en leuk om met jeugd om te gaan. Bram de Visser; 'Ik raakte bij het Jeugdhuis betrokken toen het vorige bestuur opstapte. Sindsdien hebben we heel wat vergaderd en ik hoop dat we binnenkort weer kunnen gaan draaien. Voor die tijd kwam ik als bezoeker in het Jeugdhuis. Of ik niet te oud ben? Mooi niet! Muziek houd je jong. Een jaar of 20 geleden zag ik voor het eerste een echte band; Ekseption. Vorig jaar in het Jeugdhuis zag ik de Gigantjes met dezelfde saxofonist: Rob Kruisman. Kaal maar nog steeds swingend. Moet ik me dan oud gaan voelen Nico Kraakman; 'De jeugd van Sint Pancras heeft mijns inziens recht op een eigen ontmoetingscentrum. Het is nodig dat de jongeren voor het ontwikkelen van nieuwe initiatieven de kans krijgen het imago van het Jeugdhuis te verbeteren. Daaraan hoop ik als lid van de Begeleidingscommissie iets bij te kunnen dragen. Als leraar van een middelbare school in Alkmaar heb ik veel contact met jeugdigen van 12 tot 19 jaar. Hopelijk komt deze ervaring mij hierbij van pas. De ondersteuning van het jeugdwerk door een professionele kracht lijkt mij echter onmisbaar'. Henny Corbee; 'Niet te verwarren met mijn jongere broer en oud-bestuurslid Hans-Peter. Ik ben 34 jaar oud, geboren in Sint Pancras (Zuid-einde) en werk bij de PTT als werkvoorbereider van kabelwerken. In mijn vrije tijd ben ik bestuurslid van de Nederlandse Vereniging voor Stabij en Wetterhounen en eveneens van het CDA, afdeling Sint Pancras. Namens het CDA zit ik in de Begeleidingscommissie en hoop er toe bij te kunnen dragen dat het Jeugdhuis een blijvend succes wordt. Voordat het nieuwe bestuur van het Jeugdhuis echt van start kan moet er een goedgekeurd activiteitenplan komen.

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 47