Bart Tol (activiteiten); 'Ik ben 16 jaar en zit in de vierde klas van de Mavo. Ik ben in het bestuur gegaan omdat het me leuk lijkt om te doen'. Ronald Veenstra; 'Ik ben 19 jaar, en zit in de examenklas van de MEAO. Ik ben in het bestuur gegaan omdat ik het belangrijk vind dat er voor de jongeren van Sint Pancras een eigen centrum is waar door de jongeren activiteiten georganiseerd kunnen worden'. Carla Groot (activiteiten); 'Ik vind het belangrijk dat jongeren een plaats hebben om zich uit te leven, samen activiteiten doen om gewoon om bij elkaar te komen. Die plaats is het Jeugdhuis, en het Jeugdhuis moet die plaats blijven. Daar wil ik graag bij helpen. Vandaar dat ik me opgegeven heb als bestuurslid'. Theo Dronkert (publiciteit); 'Ik ben 21 jaar, en werkzaam bij de plantsoenendienst in Heerhugowaard. Er is jaren lang gestreden voor de realisatie van een Jeugdhuis in Sint Pancras. Zou het Jeugdhuis dan nu door een financiële tegenvaller dicht moeten? Om daadwerkelijk aan het behoud van een Jeugdhuis mee te werken ben ik in het bestuur gegaan'. Jij (medewerker/bestuurslid)'Jij zou medewerker of bestuurslid van het Jeugdhuis kunnen worden. Bijvoorbeeld omdat jij het Jeugdhuis een warm hart toedraagt, of gewoon omdat het je een leuke bezigheid lijkt'. De begeleidingscommissie bestond uit de volgende zes leden; Herbert Baan; Elk dorp dat zichzelf respecteert heeft een ontmoetingsplaats voor de jeugd tussen de 13 en 23 jaar. Het Jeugdhuis is daar de aangewezen plaats voor. Het spreekt vanzelf dat het gebeuren in het Jeugdhuis 'meer' moet zijn dan het beluisteren van 'bands'. De gemeente heeft onder andere tot taak ten aanzien van de jeugd in Sint Pancras, de voorwaarden kan scheppen dat het Jeugdhuis optimaal kan Junctioneren. De afgevaardigde van de Gemeenteraad in de Begeleidingscommissie heeft onder andere de functie als tussenpersoon op te treden tussen Gemeenteraad, Begeleidingscommissie en het bestuur van het Jeugdhuis. Als Gemeenteraadslid afgevaardigd in de Begeleidingscommissie hoop ik deze functie zo goed mogelijk te vervullen'.

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 46