Finger-ltch, al eerder succesvol in Het Jeugdhuis. 1 m Nu het seizoen er dan helemaal op zit houdt het Jeugdhuis een deelnemers vergadering. Voor deze vergadering is iedereen die deel nemer is en dus een blauwe deelnemerskaart heeft, uitgeno digd. Wij rekenen erop dat zoveel mogelijk van onze deelnemers op deze vergadering aanwezig zullen zijn, omdat behalve een verslag van afgelopen jaar en een finan cieel verslag van de penning meester, er ook over het pro gramma van volgens seizoen gesproken zal worden. Pe verga- deririg is aanstaande woensdag avond 2 juni om acht uur. Wij hopen dat'gij er ook bij bent. Het hestuur van het Jeugdhuis. j Helaas zijn er ook mensen die dankbaar gebruik maken van de inbraakgevoeligheid van het houten Jeugdhuis. Vanaf 1982 volgt er een lange reeks van inbraken waarbij geluidsapparatuur, kantoorartikelen, maar ook flessen fris, eetbare waren en zelfs biervaten het doelwit zijn. Naast het verlies van goederen wordt er helaas tijdens inbraken ook vooral veel gesloopt en vernield door het dievengilde. Vrijdag 9 april 1982 Het Jeugdhuis laat haar deelnemers ook meedenken in een algemene ledenvergadering. Zo biedt het Jeugdhuis ruime inspraak op activiteiten en bestuurszaken door de jeugd. Deze vergaderingen worden niet altijd druk bezocht. SINT PANCRAS In het Jeugd huis speelt morgen, zaterdag 10 april de Sintpancrasser popgroep Finger-ltch. De jonge formatie ver vangt de Engelse groep Wham die aanvankelijk dit weekeinde in het gebouw aan het Beverplein zou spe ren. Finger-ltch bestaat uit: Bert Claassen (gitaar), Vincent Bakkum (gitaar), Ruben Bakkum (bas), René van Baar (drums) en Nico van Baar (zang). Aanvang is half negen. KV.PJ A m W Iv/aJ Deelnemers- vergadering van het leugdhuls Finger-ltch in Jeugdhuis

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 30