Onderhielden jullie destijds goed contact met de gemeente? 'In mijn tijd hadden we vooral eontaet met burgemeester Bulte en wethouder Rob de Boer. Deze relatie was op zich wel goed. Br was één boze huurman die altijd met een geluidmeter stond te controleren of we geen geluidsoverlast produceerden en dan kwam vaak de politie langs die zich haast verontschuldigdeomdat zij het ook allemaal wel mee vonden vallen, maar toch moesten zeggen dat het zachter moest.' Kun je je nog zaken herinneren die minder positief waren? 'Tsja, er gebeurde wel eens wat. Maar ook de vechtpartijtjes vielen wel mee. Er was destijds één dorpsgenoot die regelmatig voor wat onrust zorgdeals hij weer eens 'in kennelijk staat' naar binnen wilde. Ook hebben we een korte tijd wat vervelende gasten uit Heerhugowaard langs gehad, maar dat was toch weer vrij snel opgelost. Met wat hulp van de broers Goesinne en Jaap Groot werden dat soort zaken meestal weer snel opgelost. Van tegenwerking van de gemeente kan ik mij in onze tijd echt niets herinneren. Ik denk juist dat zij erg meegewerkt hebben, om de realisatie van een eigen jeugdhuis tot stand te brengen.' Vanaf de opening is het Jeugdhuis iedere woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag open. Op de woensdag sluit het Jeugdhuis om elf uur. Op zondag is het open van vier tot tien, de andere dagen mag het van acht tot twaalf uur open blijven. Ook nu kun je weer Deelnemer en Abonnee worden van het Jeugdhuis. Een abonnee krijgt voor 2,50 per jaar het Jeugdhuisnieuws op de deurmat. Voor 7,50 per jaar wordt je deelnemer en ontvang je naast het Jeugdhuisnieuws een aantrekkelijke korting op toegang bij activiteiten van het Jeugdhuis. Zo betaal je 5,00 voor een band, waar niet-leden 7,50 betalen. Deelnemerskaart Jeugdhuis 1981 I BK

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 24