Het reclamedrukwerk (programmaboekje en posters) werd ook door eigen leden ontworpen. De kaartverkoop werd door een aantal leden geregeld, de wijze waarop is in de loop der jaren wel wat veranderd. Eerst kaartjes verkopen, later telefonische reserveringen en de laatste jaren via de website. Meestal werd bij 1 voorstelling van een toneelstuk door iemand gefotografeerd. Daar plukken we nu de vruchten van, er is een aardig fotoarchief ontstaan. Toen de website operationeel werd, ging dit uiteraard digitaal zodat de mooiste foto's direct konden worden geplaatst. Oudere foto's moesten worden ingescand. Voor speciale foto's, zoals die van repetities en uitjes, hadden de leden een eigen login. De content van de website werd ook door eigen leden opgezet en beheerd, de applicatie zelf is door een professional gebouwd. Helaas is de website vanaf 1 januari 2014 niet meer zien. Behalve de inkomsten uit contributies, entreegelden en verloting moeten nog andere bronnen genoemd worden: De Vrienden van het DorpsToneel (vroeger donateurs geheten). Zij hebben de vereniging altijd financieel gesteund, evenals de sponsoren, zodat we altijd het hoofd boven water hebben kunnen houden. Ook de Gemeente Langedijk heeft jarenlang een subsidie verleend, wat dat betreft zaten we nog in een gunstige periode. In 2011 ontvingen we een eenmalige subsidie van het Kossen-Leijenfonds, om materiaal aan te schaffen voor de bouw van een zelf ontworpen nieuw multifunctioneel decor. Met een uitgekiend team van leden werd er in de hal van Hans Weder (Interflame) gedurende 5 zaterdagen gezwoegd om alles te monteren. Helaas is er slechts 3 keer gebruik van gemaakt door het DorpsToneel. In de laatste ledenvergadering is besloten het uiteindelijke batige saldo bij liquidatie van de vereniging te schenken aan het Kossen-Leijenfonds. Bij het doornemen van het nog bestaande archiefmateriaal is er een opvallend detail geconstateerd: Aan de entreeprijzen heeft het niet gelegen. We begonnen met 3,00 en eindigden met 7,00 p.p. Piejo ter Burg Sint-Pancras, november 2013.

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 144