Plannen van het bestuur Naast de uitgave van een huis aan huis krant en De Klin staan er nog meerdere activiteiten gepland voor 2013. Zo zal ons permanente onderkomen weer heel veel tijd en aandacht vragen. Mochten we de beschikking krijgen over het Witte Kruisgebouw, dan zal er een beroep worden gedaan op de leden om vrijwilligerswerk te verrichten. Op 10 april zal de heer Gerard Alders een lezing verzorgen met als titel: 'De slag bij Vronen'. Ook hopen we de historische wandelingen door het dorp een extra impuls te geven nu we ook op zaterdag en in de avond rondleidingen gaan verzorgen. Tijdens de Nazomerfeesten zullen we weer met een kraam present zijn op de markt. En natuurlijk zullen onze medewerkers niet worden vergeten. Voordracht Bram somt de vele activiteiten en verdiensten op van een van onze leden van het eerste uur. Vervolgens stelt hij de vergadering voor in te stemmen met het voorstel om de heer Anton Bal te benoemen tot Lid van Verdienste van de vereniging. Met applaus wordt dit voorstel bekrachtigd en wordt aan Anton de oorkonde overhandigd. Rondvraag - Allereerst overhandigt mevrouw Mary Geluk de vereniging weer allerlei documenten en attributen, waaronder de krantenknipsels van 2012 en de foto's van activiteiten in het afgelopen jaar, dit i.s.m. de heer Piet Keizer. - Henk Pauw: Is er wel eens gedacht aan De Witte Kerk als onderkomen van de vereniging? Antwoord: Dit is niet mogelijk omdat De Witte Kerk een monument is. - Jan Bijpost: Er zijn archeologische opgravingen gedaan op het land tegenover Leo Pennings aan de Twuyverweg. Zijn daar al gegevens over binnen? Antwoord: Nee. - Bianca Breed: Aansluitend op de mededeling van Peter Tergau, dat de vereniging aangemeld is op Twitter, deelt Bianca mee dat op Facebook de pagina onder de titel: je bent Sint Pancrasser als....' sinds kort een groot succes is, met nu al zo'n 250 bijdragen met verhalen en foto's over het Sint Pancras van vroeger. - De heer Oud: Vertelt dat hij grote moeite heeft met alle social media en er niet aan meedoet.

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 13