Kascontrolecommissie Mede namens de heer Ger van Dijk deelt de heer Piet Schuit mee dat het financieel verslag is goedgekeurd en dat de kascontrolecommissie de leden adviseert het bestuur voor het gevoerde financiële beleid in 2012 te dechargeren. De door ziekte afwezige penningmeester Jacoba Bruntink wordt met applaus bedankt, waardoor de decharge is bekrachtigd. Piet Schuit is aftredend commissielid en wordt opgevolgd door de heer Frans Sijswerda. De kascontrolecommissie bestaat voor 2013 uit de heren Ger van Dijk en Frans Sijswerda. Bestuur Jan Steltenpool is volgens rooster aftredend en stelt zich herkiesbaar. Hij wordt bij acclamatie herkozen. Activiteiten van de deelsecties van de vereniging De Klin: Er komt o.a. een vervolg op het verhaal van 'Het Jeugdhuis' en kinderboerderij 'Jong Leven'. Meerdere externe schrijvers melden zich aan of worden om een bijdrage gevraagd. De krant: In april verschijnt de gratis huis-aan-huis-krant met o.a. een bijdrage van de Historische Vereniging Koedijk. Boek van de heren Siem Wognum en Ger van Dijk: Initiatief en verwezenlijking is het werk van beide heren. De vereniging faciliteert. Digitaliseren: De heren Anton Bal en Peter Tergau zijn bezig met het beschrijven van de 1.100 gedigitaliseerde foto's die in opslag zijn bij het Regionaal Archief in Alkmaar. De 17.000 a 18.000 gedigitaliseerde foto's die nog in ons bezit zijn moeten ook nog geordend en beschreven worden. Anton Bal heeft aangegeven hier ook in 2013 mee door te gaan. Social media: Peter Tergau deelt mee dat de vereniging sinds kort ook via Twitter, @hv_sint_pancras, naar buiten treedt, mogelijk volgt ook Facebook. 10

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 12