transportondernemer zijn de auto's ondergebracht in Intravo (Internationaal Transport Volkers) en werd voor het vervoer een aparte firma opgericht. Intravo rijdt nu met één auto en twee chauffeurs (Kees en zijn zoon Niels) wekelijks bloemen en planten naar Slovenië en Kroatië en in Italië wordt teruggeladen. en naar konden Ik doe nog steeds handel met Zweden. Vroeger hebben we ook veel handel gedaan naar Zweden. Er stond indertijd een advertentie van een Zweedse firma in het vakblad aardappelen en daarop heb ik gereageerd. Deze firma heeft ons bezocht en toen bleek dat daar een Hollander bij betrokken was. Deze man werd onze agent in Zweden en daardoor hebben wij veel aardappelen naar Zweden verkocht. De agent is een vriend geworden en wij hebben jaren met hem gewerkt. Hij had relaties door het zuidelijk deel van Zweden tot boven Stockholm. In die jaren konden we daar veel aardappelen verkopen. De Zweden hebben zelf hun productie echter vergroot zodat er de laatste jaren weinig vraag is overgebleven. )en en tiviteiten makken ij in liet meer len en aan het errein beseffen /erkopen Ik weet me nog te herinneren dat begin zeventigerjaren de Nederlandse regering van de ene op de andere dag de export geheel heeft verboden omdat er een tekort dreigde in ons land. Ze legden een boete op de export van 10 gulden per 100 kilo. We waren toen zeer druk met Zweedse export en ik heb toen in één dag 31 trailers aardappelen geladen die die avond vóór 24.00 uur de^grens over moesten ize kantoor Vit, nderen irsloot. Kees en Marijke Volkers bij het huidige kantoor Ik moet toch nog vermelden dat ik behalve aardappelen ook nog

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 125