Uitbreiding specialisatie: Nadat we verhuisden van de Benedenweg in Sint Pancras en doordat we ruimer in ons jasje kwamen te zitten, konden we ons meer gaan toeleggen op het grotere werk en ons meer gaan specialiseren. Opslag gebeurde in kisten van 8 kubieke meter welke met een heftruck in de auto's gezet konden worden. Zo kon veel sneller geladen en gelost worden en werden de kisten 3 hoog gestapeld. Zo werd een goede opbrengst per vierkante meter gerealiseerd. Al snel waren er meer dan 300 kisten en werd het gebouw al snel weer uitgebreid. In die periode, 1995, breidden we de zaak ook uit door 'Plomper Verhuizingen' uit Bergen over te nemen. Dit bleek een goede zet, een mooi bedrijf erbij dat al 100 jaar bestond en ook een heel goede naam had. Zo werd het wagenpark ook vergroot en stond het voorplein snel vol met autos. In die periode werd met ongeveer 20 man gewerkt en werden 3 tot 4 verhuizingen per dag gedaan. Ook richtten we ons meer op de grotere projecten, daarvoor werd veel intern rollend materiaal aangeschaft, het moest zo zijn dat alles dat verhuisd moest worden op wielen stond. Met een laad- en lostafel met oprijbanen kon alles zo de verhuiswagens ingereden worden en werd veel sneller gewerkt. Met draaiboeken, coderingen en in overleg met de klant werd alles terdege voorbereid. We werden lid van 'Mondial Movers', een landelijk samenwerkingsverband van 25 Erkende Verhuisbedrijven. Hierdoor werd het mogelijk in te schrijven op grote en landelijke contracten. Ook werd het door deze samenwerking mogelijk overal in het land assistentie te vragen. Stuurden we voorheen 4 man met een auto weg, nu kon dat met 2 man of zelfs alleen een chauffeur, we hadden immers altijd goede collega-verhuizers om te helpen laden of lossen, waar ook in Nederland. Later werd dit Europees uitgebreid en kon er veel op de arbeidskosten bespaard worden. Er werd veel Europees werk uitgevoerd. Voor vaste opdrachtgevers werden de verhuizingen overal naartoe gebracht, ook bijvoorbeeld van Duitsland naar België of van Engeland naar Frankrijk, uitvoering op (uil service basis d.w.z. inpakken, demontage, verhuizen, montage en uitpakken, compleet verzorgd. 107

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 109