Van welke Pancrasser verenigingen of clubs ben je lid geweest? Gymvereniging S.S.S. waarvan het leukste was de kampeerkampen in Beekbergen, voetballen bij Vrone. Volleybal bij Reactie en natuurlijk de zwemclub St Pancras '72. Alleen bij de laatste vereniging ben ik niet lang lid geweest, ik werd lid net voor clubkampioenschappen en werd tweede en dat vond ik genoeg! Dan natuurlijk nog Opening 64 op vrijdagavond schaken in De Rank bij meneer Marees. Daarbij nog jaren lang medewerker en op het laatst voorzitter geweest van vt Jeugdhuis. Tegenwoordig lid van Oranje Vereniging Sint Pancras. Aan welke activiteiten uit het verleden heb je mooie warme herinneringen? Hoe meer je er over nadenkt, hoe meer er naar boven komt. Ik ben mee geweest met de anti annexatie demonstratie naar Den Haag, dat was indrukwekkend. Kerstbomen verbrandingen, paalzitten, polsstokspringen over de singel, heropening van De Geist en de kermis naast Kuilman. Het woord hangjongeren bestond nog niet maar elke avond stonden wel met een grote groep bij De Bever. Iets wat me oma heeft opgeschreven, dat ze met me naar De Duifjes ging om wat te kopen en ik daarna niet mee wilde naar huis omdat ik 'De Duifjes' nog niet had gezien! Wat vind je van de veranderingen van ons dorp. Uitbreiding? Infrastructuur? Veranderingen houd je niet tegen en de Twuyverhoek vind ik, nu het wat groener wordt, een mooie wijk. Een dergelijke wijk zal ook mooi zijn op het huidige Vrone terrein (maak ik geen vrienden mee). Maar Vrone aan de oostkant van het dorp is volgens mij de mooiste oplossing en dit zou ook weer een oplossing zijn voor De Molenhoeve. Die dan naar de westkant bij het Gezondheidscentrum met een mooi uitzicht over het nieuwe meer.

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 104