slilWSÈÊSBÊ 2008 - Hoogtepunt was het gereedkomen van een werkboek voor de basisscholen. Op 30 september is dit werkboek door wethouder van Nugteren aan de directeuren van de basisscholen van Sint Pancras uitgereikt. De oude hertenbok is vervangen door een jonge nieuwe, geschonken door de Dierenambulance van Purmerend. Daarnaast veel last van zeemeeuwen en kauwen. Moeilijk te verdrijven; zij zijn beschermd, Burgemeester Cornelisse en wethouders van Nugteren en van Beek hebben bezoek gebracht aan Jong Leven en complimenteerden hen met hun vrijwilligerswerk; het was een en al lof, Najaarsvreugde: Dwerggeit Geeske is bevallen van drieling op 25 november; dit is aan te merken als bedrijfsongeval; namelijk in het voorjaar te laat de jonge bokjes gescheiden van de meisjes. sche lesstof worden vertaald in prak- uit voor dit werkboek, dat mede tot tische ervaringen voor de kinderen, doel heeft mens en dier nader tot el- Wethouder Nugteren, hij mocht kaar te brengen en van elkaar te le- het werkboek reeds eerder ontvan- ren op een recreatieve alsook educa- gen, sprak zijn oprechte waardering tieve manier. SINT PANCRAS - De directeuren van de Pancrasser basisscholen hebben dinsdagmiddag 30 septem ber een werkboek gekregen van kin derboerderij Jong Leven, officieel uitgereikt door de heer W. Nugte ren, wethouder onderwijs en recre atie van de gemeente Langedijk. Om de schoolbezoeken in de toe komst meer inhoud te geven, heeft de kinderboerderij speciaal een werkboek voor de basisscholen ont wikkeld. In het werkboek zijn kant- en-klare overzichten, dierbeschrij vingen, werkbladen en kleurplaten verzameld. Daarnaast is er een al gemeen gedeelte met achtergrond informatie, openingstijden en prak tische tips. Waardering In combinatie met een bezoek aan de kinderboerderij kan de theoreti- De directeuren van de Pancrasser basisscholen ontvingen van wethouder Nugteren van linkshet werkboek van Jong Leven, (foto Vincent de Vries/RM) mWmmBmm Jong Leven deelt werkboeken

De Klin - Sint Pancras | 2013 | | pagina 100