Molen van Kriek: De Dorpsraad, het Dorpsplatform en de Historische Vereniging Sint-Pancras zetten zich in om de eigenaar te assisteren om de molen op te knap pen, bijvoorbeeld met behulp van subsidies. Er worden foto's gemaakt van beeldbepalende gebouwen en huizen in Sint Pancras. Rondvraag. De heer Oud: Kan de zendmast bij de ijsbaan/tennisbaan last voor de gezondheid en wat vindt het bestuur van de vereniging hiervan? Dit is vooral een zaak voor het Dorpsplatform en niet voor de vereniging. Mary Geluk: - Kan de tekst Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar' op de kerst/nieuwjaarskaart voortaan op de achterkant? Het bestuur zal dit in beraad nemen. - Overhandigt 1 jaar knipsels van Sint Pancras 2011. - Overhandigt sigarendoos met sigarenbandjes. - Overhandigt plakboek van s.v. Vrone, uitgegeven door de Dekamarkt t.g.v. 90 jarig bestaan van sv. Vrone. Alle plaatjes zijn er ingeplakt. - Overhandigt een sluitzegel met het wapen van Sint Pancras. - Heeft al eerder een c.d. overhandigd met foto's van evenementen in het dorp in 2011 - Nieuw bestuurslid Pé de Wit krijgt bijgewerkte ledenlijst om mutaties bij te houden. - Dringend verzoek om bij haar afwezigheid de rouwadvertenties secuur bij te houden. Gré Ros biedt zich aan. Om 21.00 uur sluit Bram de vergadering. Na de pauze hield de heer Joop Duinmeijer van de Stichting Historisch Oudorp een fotopresentatie met als onderwerp: 'De Nollen, een stukje Oudorp, met beelden uit heden en verleden van een oude strandwal'. Voorzitter: B. Kout Secretaris: J. Steltenpool 13

De Klin - Sint Pancras | 2012 | | pagina 15