J. Bruntink en A.A. Kout zijn aftredend en stellen zich herkiesbaar, beiden worden door acclamatie herkozen. 9. Activiteiten van de deelsecties van de vereniging Krant en Klin: P. Tergau meldt dat er gewerkt wordt aan de krant die uitkomt in april 2011; of er een 2e uitkomt dit jaar hangt af van de financiën. Stichting Historisch Oudorp en de Historische Vereniging van Koedijk hebben in 2010 ook hun steentje bijgedragen, dit keer komt naar verwachting Stichting Historisch Oudorp met een stukje over de meisjesschool. Tevens doet P. Tergau een oproep voor verhalen voor krant of Klin. Digitaliseren: In 2011 hopen we alles een beetje op de rails te krijgen, samen met het Regionaal Archief, in Alkmaar met hulp van J. van Dijl, A. Veenstra en P. de Wit. Website: Bert Buitink meldt dat hij een aantal veranderingen heeft aangebracht en de foto van de maand heeft ingevoerd. Gemiddeld zijn er 18 bezoekers per dag. Archeologie: In juni 2011 zijn er opgravingen bij Benedenweg nummer 30 en num mer 212. H. Olie gaat L. Pennings en J. Bijpost hierin begeleiden. 10. Plannen van het bestuur; - beeldmateriaal: foto's en films, verder gaan met digitaliseren en beschrijven van gedigitaliseerde foto's met behulp van het Regionaal Archief te Alkmaar; - organogram is rond; er wordt per werkgroep een korte taakomschrijving uitgewerkt; - krant, Klin en boek over Sint Pancrassers die zijn overleden tijdens de WO Ik 48 blz.; - inventariseren van spullen die we hebben; - contacten onderhouden met de Stichting De Waaier (deze bemiddelt tussen verenigingen en bedrijven, die vanuit maatschappelijke betrokken ondernemen o.a. verenigingen ondersteunen); 16

De Klin - Sint Pancras | 2011 | | pagina 18