Langedijk. In verband met de raakpunten vinden wij regelmatig overleg met de historische verenigin gen in Koedijk en Oudorp noodzakelijk. Wij hebben aan het 4-meicomité Langedijk gegevens verstrekt over het monument bij de spoorbaan. Er verschijnt in 2010 een boekje over de oorlogsmonumenten in Langedijk. De Nazomerfeesten staan op de agenda voor de komende bestuursvergadering. Aan het honderdjarig bestaan van de ijsclub hebben we veel aandacht besteed. Er zijn regelmatig foto's in de Molenhoeve te zien; ook zijn er diavoorstellingen. We hebben goede contacten met het regionaal archief. Samen met de Tuinbouwvereniging wordt de tekst van een bord ontworpen voor plaatsing bij de voormalige Wik van Kronenburg. 10. Rondvraag. Mevrouw Wijn dringt aan op een snelle beslissing over het meedoen aan de Nazomerfees ten i.v.m. de druk van het programmaboekje. De heer Oud meldt, dat zijn schoonvader op de foto van de ijswagen stond. Er is ook een foto van de zuurkoolfabriek in Broek op Langedijk. Hij heeft een aantal Klins over. Die worden bij de heer Oud gehaald. Mevrouw Geluk deelt mee, dat er niets is gekomen van de afspraak een foto van haar te maken. Mevrouw Geluk heeft kritiek op de website. De voorzitter zegt namens het bestuur, dat hij het bijzonder jammer vindt, dat dit in een openbare ledenvergadering aan de orde gesteld wordt. Dit kan veel beter via het bestuur gebeuren. Tenslotte is ook dit vrijwilligerswerk. Mevrouw Geluk biedt een jaar knipwerk aan het bestuur aan. Dat wordt, zoals altijd met plezier aanvaard. Na de pauze gaf Hans Peter Corbée samen met een accordeonist een zeer humoristische terugblik op zijn jeugd in Sint Pancras. A Troostwijk.

De Klin - Sint Pancras | 2009 | | pagina 41