geven voor de vitrines bij de Nazomerfeesten, maar het gevolg is, dat we heel mooie vitrines hebben. In 2009 zal de Klin i.v.m. ons jubileum een andere verschijningsvorm hebben. 5. De kascontrolecommissie. Mevrouw Wijn en de heer Tergau worden bedankt. De heer Tergau wordt ook bedankt voor zijn deskundige vingerwijzingen. De commis sie vindt, dat de administratie goed verzorgd is en dat de documenten aanwezig waren. Het tussenoverleg wordt door de commissie zeer gewaardeerd. Het vermogen is afgeno men. De commissie noemt de overschrijding van de begroting door de Klin. Het jeugd- fonds noemt de commissie positief. De commissie adviseert de jaarstukken ongewijzigd vast te stellen en de penningmeester te dechargeren. De vergadering neemt dit voorstel zonder stemming over. Voor het huidige verenigingsjaar bestaat de commissie uit de heren P. Tergau en G. Leijen. 6. Het bestuur. Jacoba Bruntink en Anton Bal waren aan de beurt om af te treden. Zij hebben zich herkiesbaar gesteld, Anton Bal voorlopig aanblijven. Er waren geen tegenkandidaten, dus Jacoba Bruntink en Anton Bal zijn weer benoemd. 7. Plannen van het bestuur. Het bestuur wil, dat de lezingen doorgaan. Het zal de moge lijkheden onderzoeken. Ook het scholenproject gaat door. Het eerste deel is in maart klaar. De fototoestellen zijn nodig voor het project over de vroegere winkelstraat in Sint-Pancras. De uitgave van het boek over de Indiëgangers komt eraan. Het gaat en met over deelnemers en nabestaanden. Gestreefd wordt naar juni 2010. 2010 wordt ons jubileumjaar. Suggesties zijn welkom. In ieder geval komt er een officiële receptie. In oktober/november komt de bij zondere uitgave i.p.v. de Klin uit. 8. Activiteiten van verschillende deelsecties. De Klin (Ger van Dijk). De redactie bestond in het begin uit twee man, toen werden het er 8 en nu gaan we weer naar twee man. Er wordt een nieuwe redac tie gevormd. Er zijn veel vrijwillige bezorgers. Bij de Klin 2009 liepen we vast op het tekort aan mensen, dat betekent, dat we de aangeleverde artikelen niet op juistheid konden onderzoeken. Digitaliseren (Anton Bal). Dit loopt op zijn eind. Daarna volgt inventariseren en de teksten bij de foto's zoeken. Anton wil zich daar wel mee bezig blijven houden. Archeologie (Charles Barten): zie bijlage. 9. Mededelingen. De minimumcontributie wordt vastgesteld op 10 euro per jaar. De bevoegdheid tot het doen van uitgaven wordt 1.000 euro. Onze vereniging wordt vertegenwoordigd in het Platform Cultuurhistorie en Recreatie Anton Bal achter de projector

De Klin - Sint Pancras | 2009 | | pagina 40