Notulen van de ledenvergadering van de Historische Vereniging Sint Pancras, 12 maart 2009 2. De notulen van de ledenvergadering van 28 februari 2008. Deze worden goedgekeurd. Aanwezig: 14 leden en het complete bestuur. 1. Opening. De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom, voora Hans Peter Corbee die het programma na de pauze zal verzorgen. De voorzitter memo reert, dat het ledenaantal gegroeid is, maar dat dat nog niet geleid heeft tot de be schikking over een grotere accommodatie. Het onderzoek daarnaar vraagt veel energie. Veel eigendommen van de vereniging zijn verspreid op diverse locaties. Gelukkig heeft de heer Kees de Graaf ons een container aangeboden om onze eigendom men op één plaats onder te brengen. Bram Kout is heel blij met het groeiende aantal medewerkers. Aan de agenda moet nog een wijzigingsvoorstel worden toegevoegd: De beschikkingsbevoegdheid moet veranderd worden van 1.000 gulden in 1.000 euro. 3. Jaarverslag. Dit wordt goedgekeurd, al vindt de heer Oud dat het te weinig positief in de richting van Langedijk is. 4. Financieel verslag. Onze penningmeester geeft aan, dat de Klin wel mooi is, maar ook steeds duurder wordt. We zijn op zoek naar iemand die de Klin nog verder kan voorbereiden voor hij gedrukt wordt. Alles wat we zelf kunnen, drukt de kosten. Een gift van Charles Destrée van 500 euro min de contributie van hemzelf en zijn broers heeft geleid tot de instelling van een jeugdfonds. Dat is o.a. gebruikt voor de aanschaf van fototoestellen waarmee de leerlingen van de basisscholen gewerkt hebben. Veel geld is uitge- Belangstellende leden 37

De Klin - Sint Pancras | 2009 | | pagina 39