95 Geeft overzicht van de bereikte resultaten afgelopen jaar met betrek king tot de archeologie en dat is helaas gering ondanks de vele in spanningen. Alleen wat sporen van vroegere bewoning gevonden. Afhankelijk van de activiteiten van de Gent. Langedijk komt er hope lijk dit jaar wat meer boven water. Bert Buitink is de man van onze website doch is helaas verhinderd doch raadt een ieder aan gewoon op onze website te kijken www.hvsint-pancras/.nl Geeft een goede indruk van zijn werkzaamheden. Ger van Dijk tekent het werk van de redactie: Klin 22 is door u ontvangen en ziet er weer goed uit. Wordt wel weer duurder doch wij willen de uitvoering niet aanpassen. Wel licht zullen de leden die niet in ons dorp wonen (daar wordt door ons gratis bezorgd) moeten bijdragen aan de porto-kosten, doch dat wordt nog besproken. Voor Klin 23 van 2008 gaf Ger een korte indruk van de beoogde onderwerpen. Nieuwe ideeën worden gevraagd maar mo gen ook na deze vergadering worden ingezonden. De krant wordt be sproken en ook hiermede gaan we door. En de voorzitter Bram Kout houdt gewoon alles nauwlettend als goed bestuurder in de gaten. 8. Mededelingen: De koffie staat klaar en na de pauze krijgt u nog een fraaie oude film te zien en die begint over 15 minuten. 9. Rondvraag: Mary Geluk geeft nog enkele correcties door voor ons le denbestand. Bestand is weer up to date. De door haar bij de vorige vergadering gestelde vragen zijn inmiddels beantwoord en de door haar verzamelde krantenknipsels hebben wij intussen onlangs tijdens de laatste bestuursvergadering al -in dank- ontvangen. 10. Na de door Hr. Barten met veel gevoel samengestelde film te hebben gezien bedankt de voorzitter de aanwezigen, wel thuis, Jannie Kout bedankt voor de koffie en Anton voor zijn werk als operator. En Siem e.a. voor het opruimen van het pand zodat er desgewenst morgen weer getrouwd kan worden in de trouwzaal.

De Klin - Sint Pancras | 2008 | | pagina 97