24. Verslag van de Algemene ledenvergadering der Historische Vereniging Sint-Pancras, op 28-2-2008 in het Oude Gemeente Huis te Sint-Pancras. 1. Opening door onze nieuwe voorzitter Bram Kout. Welkom voor ieder een. Toelichting op gang van zaken: Contacten met de scholen om de leerlingen te betrekken bij ons cultureel erfgoed; accommodatie onderzoek en onze wensen; onze gedachten over het benoemen van ereleden resp. leden van verdienste en vragen daarvoor toestemming om het huishoudelijk reglement aan te passen. Men gaat accoord. 2. Notulen van 9-05.07 zijn accoord. 3. Jaarverslag 2007. Is er even niet door ziekte van onze secretaris. 4. Penningmeester Jacoba verklaart het financieel verslag dat intussen is gecontroleerd en accoord bevonden door de kascommissie. Twee schoonheidsfoutjes worden besproken: de post Kas die nieuw is zo dat we thans ook wat contant geld hebben, moet in de balans worden opgenomen en een telfout wordt hersteld. Beide fouten zijn ontstaan door het overtypen op een overzicht voor onze leden.Wordt geaccep teerd en de penningmeester krijgt decharge.Voor toekomstige onder steuning biedt Hella Wijn haar hulp aan. In dank aanvaard. 5Kascontrole commissie J. Bijpost moet helaas reglementair aftreden en gelukkig is hr. Tergau bereid het volgend jaar weer te doen. Uiteraard wordt Hr. Bijpost bedankt voor zijn werk en inzet. 6. Het bestuur. Siem Wognum en Ger van Dijk moeten aftreden maar worden beide ongevraagd weer herbenoemd. Intussen heeft zich een nieuwe kandidaat gemeld en die zal dit jaar op proef zal meedraaien in het bestuur.Wordt vervolgd. 7. Plannen van het bestuur: Anton Bal tracht dit jaar het digitaliseren van ons fotobestand op de rail te krijgen wat een enorm karwei is. Charles Barten helpt daarbij en doet ook fotografie. 94 Aanwezig: 6 bestuursleden (hr. Troostwijk door ziekte afwezig) en 13 leden.

De Klin - Sint Pancras | 2008 | | pagina 96