167 Toekomstplannen Piet? Weet ik niet. Ik ben straks 70 en wil nog best leuke dingen doen.Ik deed vroeger alles samen met Ans. Na haar overlijden op 19 september 1997 is er een grote veran dering in mijn leven gekomen. Later ben ik toch weer getrouwd toen ik Sylvia Bakker leerde kennen. In feite was de handel Piet's grote hobby. Gewoon geld verdienen met de dingen die op je pad komen. Dus Piet krijgt het nog moeilijk als hij echt stopt. Is wel eens op een computer cursus geweest maar mist de interesse. Postzegels verzamelen is wel leuk als je er ook wat mee kan verdienen. Heeft ook personeel opgeleid voor de verkoop gewoon door ze te leren zien wat de klanten willen en natuurlijk wat de baas wil. De beste motiva tie is echter: Goed betalen en stimuleren met een soort bonus. Dan krijg je de meesten en de besten mee en de rotte appelen vallen van zelf uit de boot. Ze moeten echter wel bereid zijn er wat voor te doen zoals Piet ooit zelf als enige in zijn vak alle diploma's heeft gehaald zoals vakdiploma huishoudelijk A (werd in Den Haag gegeven) en B (B voor electrische apparaten en werd onderwezen door de KEMA in Arnhem.) Riet en Hout, Speelgoed etc.!!! De les is duidelijk: wil je geld verdienen dan zijn er nog genoeg mogelijkhe den, maar je moet wel in jezelf investeren en niet alleen gaan sporten. En niet te beroerd zijn om hard te werken. Wij denken dat Piet nog lang niet is opgebrand en ook nog wat jaartjes wil meehelpen bij onze Historische Vereniging Sint-Pancras en hopen dat Piet, nu samen met zijn echtgenote Sylvia Bakker, nog een fijne tijd zal hebben. Piet heeft vele vitrines geleverd.

De Klin - Sint Pancras | 2008 | | pagina 169