161 Ik had toen een vrachtwagen vol poppen. Heel leuk, want poppen krijg je niet zo vaak. Laatst had ik nog wel een leuk sjouwtje bij een knul: 6 poppen zaten er bij, maar hij wilde alles zwart doen. Dat kan ik niet, ik doe alles secuur met de btw er bij. Ik lever veel aan bedrijven en die willen steevast een bon met btw er bij. Zo lever ik vanmorgen 3 staanders aan de politie. Het is de moeite niet waard. Euro 42,- plus btw en ze willen een factuur met btw. Maar ik stop nu met de handel. Ans is helaas op 19 september 1997 over leden. Ik wil niet meer echt actief bezig zijn. Wordt ik te oud? Ik zit dus nog wel in de boompjes, coniferen. Maar dat doe ik ook al 20 jaar hoor. Ze staan hier in de buurt. Bij het Kroonenburghof en bij Gert Leyen. Verkoop liefst in partijen maar ook wel aan particulieren. Toen ik begon had ik een lap land achter m'n pand aan de Bovenweg en heb er eerst mensen op gehad die wat moestuin deden. Had ik eerst schoongemaakt. Veel kweek en zo er uit gehaald. Heb alles omgespit en geschoffeld, maar dat ging niet goed. Ik werkte daarna samen met een bedrijf uit Hensbroek en we hebben er coniferen op gezet. Adverteren en na 3 jaar kwamen de klanten. Verkoop compleet met kluit en geen rommel. 1500 of 2000 per koop en Gert deed mee en doet dat nog. Vergt evengoed veel werk en on derhoud: schoffelen, onderhoud, bemesten enz. En ik heb nog genoeg te doen voorlopig. Dat vrouwtje dat de handel van mij overneemt moet nog wat ondersteund worden. Ze gaat weer dealers zoeken en aanstellen. Wil in vitrines doen uit Heybloem en er een bloei ende zaak van maken. Piet Vos wordt 70 jaar in 2008. en ik wil de zaken nu goed afhandelen. Als ik nu dood ga, dan is de zaak naar de knoppen. Hangt erg op je relaties en je netwerk, en er is nog veel werk te doen. Internet is niet voor mij maar voor de nieuwe generatie. Zij gaat dat natuurlijk wel doen, maar de tijd van de leuke handeltjes waar je toen tegenaan liep is voorbij. Portugal in 1992

De Klin - Sint Pancras | 2008 | | pagina 163