9. Wat kunt u verwachten in de volgende Klin nr. 24 van 2009? De redaetie schrijft over zaken die betrekking hebben met het verleden, dan wel zaken die dermate interessant zijn dat wij ze nu vastleggen om ze te bewaren voor later. Dat wil niet zeggen dat u ze altijd interessant zult vinden, want wij hebben een zeer gemengd publiek en er moet voor ieder wat wils zijn. Af en toe horen wij dat wij het goed doen en soms vindt iemand dat andere zaken interessanter zijn dan een onderwerp dat wij behandelen.Wij vormen maar een kleine groep vrijwilligers als redactie en doen ons werk met zeer veel plezier. Dat kan nog prettiger zijn wanneer men vooraf laat weten waarover men wat zou willen lezen. Vandaar dat wij onderstaand een overzicht geven van de zaken die wij in de volgende Klin nr. 24 van 2009 zullen behandelen (onder voorbehoud). U mag natuurlijk ook zelf een verhaal schrijven dat wij met veel plezier zullen plaatsen. Inhoud Klin nr. 24: Sportvereniging Vrone Koffie Heilige huisjes Tuinders gereedschappen. Poëzie albums Kwartierstaat fam. Nieuwland Gemeente secretaris Willem Jonker. Het Kossen Leijen fonds. Volkstelling 1795-1971 De Heerlijkheid Sint-Pancras. Stenen en dakpannen. Het Regthuis in Oud Karspel. De Langedijker Groentecentrale. Overhalen, overtomen en windassen. De laatste winkelwagen van Sint Pancras. Kleimeer. Hondekarren. Graag uw commentaar op deze plannen. U mag met alle plezier ook aan vullende informatie doorgeven zodat wij dat in de onderwerpen kunnen opnemen. Verder is -mede om economische redenen- de Klin gebonden aan een maximum aantal pagina's zodat wellicht niet alle onderwerpen geplaatst kunnen worden.Wij zijn benieuw naar de reacties. Het bestuur. 11

De Klin - Sint Pancras | 2008 | | pagina 13