63 Deze mannen waren ontzettend sterk, maar van het bochten rijden hadden ze geen kaas gegeten. De leidde tot veel gescheld van de Nederlandse renners en een flinke val partij in de laatste bocht voor de finish. In 1991 deden ook weer vele lan delijke toppers Sint Pancras aan. Zo stonden o.a. Erik Dekker, Anton Tak en Servais Knaven aan de start. Servais Knaven mocht in dat jaar de overwinningskussen van ronde-miss Wendy Möls in ontvangst nemen. In 1994 werd Bram de Groot (nu Rabo- bank-prof) 17c in het eindklassement van de amateurs. Bram heeft overigens in zijn jeugd nog een aantal jaren in Sint Pancras gewoond. Plaatselijke talenten. Naast Gerard Kamper en Dick Groen nog een aantal namen van Sint Pan- crasser coureurs die in de "Ronde van Sint Pancras" bij de nieuwelingen, junioren, liefhebbers/veteranen of amateurs een thuiswedstrijd hebben ge reden: Jan Kamper (broer van), Wint de Groot (vader van Bram de Groot), Klaas Dekker, Leo de Vet,Ton Kramer, Jan-Tinus Kooy, Matze van Zelm, Cor van Baar, Sjaak van Zelm, Gerbrand Nieuwland, B. Luyken, Mare Koning, Joost Volkers en Mare van der Gragt. Ter gelegenheid van de 20' "Ronde van Sint Pancras" (1993) werden alle (oud-)Pancrassers die in het bezit waren van een racefiets en regelmatig een trainingsrondje maakten uitgenodigd om deel te nemen aan een "Tour de Spektakel". Dit bleek de grootste publiekstrekker te zijn en een gewel dig succes! De sportievelingen die de uitdaging aangingen waren: Gerard Kamper, Dick Groen, Hans Baas,Adriaan Bakker jr.,Adriaan Bakker sr.,Thomas Bakker, Cees Bleyendaal, Ria Boekei, Broos de Boer, Gerard de Boer, Rob de Boer, Jan Braas, Cor Breed, René Bruns, Piet Dekker,Arend van Dijkhuizen, Piet Glas, Cees Goesinne, Hans Groen,Wint Grooteman, Martin Hameling, Hans Hes, Jur de Jonker, René Kamper, Ton Kamper, Ton Kief- tenburg, Mathé Klaver, Piet Knollema, Frank de Koning, Ton Kramer, Jelle Kuiper, René Kuitwaard, Volkert Meinsmajan Molenaar, Gerbrand Nieuw land, Dick Plas,Jan Schagen, Piet Schipper, Peter Schröder,Adrie Sloof, Henk Smit, Jack Smit, Herman Snoek, Dirk Verkuil, Erik Voschezang, Rob Water, Sjaak van Zelm, Dirk Zuurbier en Marian Zuurbier. De wedstrijd werd een echte familie Kamper aangelegenheid, want eerste werd Ton Kamper, tweede Gerard Kamper, derde René Kamper, vervolgens Volkert Meinsma (4), Sjaak van Zelm (5), Dick Groen (6), René Kuitwaard (7) en Gerbrand Nieuwland (8). Sint Pancras bleek dus nog steeds "wieler- gek" te zijn!

De Klin - Sint Pancras | 2007 | | pagina 65