37 Met ingang van het nieuwe seizoen wordt het tarief verhoogd naar f 3,50 per activiteit, het is eigenlijk nog voor niks! In het voorjaar liep de crèche zo goed en nu in het najaar loopt de belang stelling terug. Wat is de oorzaak ?Een taak voor het bestuur en de crèche leiding om dit uit te zoeken. Waarschijnlijk kwam het door de verbouwing van het Dorpshuis, hierdoor moest de crèche een maand eerder sluiten dan normaal en hebben ouders een andere oppasregeling gevonden. De Instuif heeft het idee geopperd om gezamenlijk met andere verenigingen in het Dorpshuis een blad uit te geven met informatie over alle clubs en verenigingen. De Schakel Aan het begin van dit jaar loopt alles rustig, we gaan adverteren via de Kabelkrant. Ondertussen is er ook een zangkoor voor vrouwen gestart vanuit De In stuif, maar zij gaan zelfstandig verder onder de naam Starlight. Het idee om gezamenlijk met alle huurders van De Geist een blad uit te geven, komt van de grond en deze wordt in augustus in het dorp huis-aan- huis bezorgd. Men heeft een rubriek onder de noemer "Vereniging van de week". Eén van de bestuursleden schrijft een stuk over de activiteiten van De Instuif, met een foto erbij van het bestuur. Het wordt geplaatst en we komen in de krant. Het is goed dat we een keer in de belangstelling staan, omdat er zoveel werk verzet wordt door al die vrijwilligers. Nog een jubileum In 1991 bestaat de Speel-o-theek 15 jaar, de medewerkers zijn met elkaar uit geweest om dit te vieren. De tekenclub van De Instuif gaat exposeren in de Molenhoeve en later in de bibliotheek. Hierna gaat de tekenclub uit De Instuif en gaat zelfstandig door. In mei gaat het kinderkoor een musical opvoeren voor de kinderen op woensdag middag. De toegang is f 3,00, waarbij men ook nog een glaasje limonade krijgt. Dit is tevens de laatste uitvoering. De leiding stopt wegens gebrek aan kinderen. Verder loopt de crèche weer prima, op de maandagochtend zijn er zelfs drie leidsters aanwezig. De crèche krijgt een eigen naam "de Tuimelaar". Dit blijkt een goede keus, maar men blijft wel onderdeel van "De Instuif". Dit jaar is er ook weer gecollecteerd voor Jantje Beton. Het was een aardige opbrengst wat ten goede komt aan de Speel-o-theek.

De Klin - Sint Pancras | 2007 | | pagina 39