36 Voor het 15 jarig bestaan wordt besloten om naar Spanbroek te gaan voor een Oudhollandse Spelletjes avond, dat moet heel gezellig zijn en de prijs valt ook mee.Annie's broer rijdt de bus, zodat er ook een borrel kan wor den gedronken. Er worden uitnodigingen gestuurd en iedereen die mee gaat, ontvangt een feestgids met een overzieht van het ontstaan van De Instuif. Het wordt inderdaad een heel gezellige avond, met veel gelach en gepraat over wat men al die jaren had meegemaakt. Traditie Het Vrouwenoverleg, een groep die het een en ander organiseert speciaal voor de vrouw, vraagt aan het bestuur of we weer twee kandidaten hebben om mee te denken. We hebben er slechts één. Het Jeugdtoneel geeft ook weer een voorstelling en natuurlijk weer met een verloting. De toegangsprijs is f 2,50. Het wordt zoals altijd weer een groot succes. Het Instuifboekje komt ook dit jaar 3 keer uit. De koppen worden in kalligrafie geschreven en de rest in bloklet- ters. Ondertussen hebben we een oplage van 2.500 stuks, zodat ze ook in de omgeving van Sint Pancras verspreid kunnen worden. In Sint Pancras worden ze tegelijk met het boekje van de Nazomerfeesten verspreid. Men doet dit zelf. De besprekingen over verbouw van het Dorpshuis lopen niet soepel. Voor lopig duurt het tot voorjaar 1989 eer er met de verbouwing wordt begon nen. Gerda de Boer verlaat het Instuif bestuur na 12 jaar.Dit jaar gaat De Instuif voor Jantje Beton collecteren, een deel van de opbrengsten is voor de Speel-o-theek. De zelfgemaakte kaarten gaan ook weer de deur uit. Het wordt bijna een traditie. Kinderkoor In 1989 wordt er een kinderkoortje opgericht voor kinderen van 6 tot 12 jaar, onder begeleiding van Anneke Planken en Corry Smit, met pianobege- leiding.De crèche loopt uitstekend, er zijn soms ochtenden met 27 kinde ren, dit wordt wel erg veel, maar ja we zijn ook zo goedkoop hè. De verbouwing van het Dorpshuis nadert het einde, begin augustus wordt het heropend. Er zijn grootse plannen om bij de opening van het Dorps huis met onze activiteiten naar buiten te treden. Er is een revue in de maak met daarin verwerkt de geschiedenis en met het huidige reilen en zeilen van De Instuif. Het kinderkoortje doet ook mee.

De Klin - Sint Pancras | 2007 | | pagina 38