166 En ook dat evenement vroeg om een degelijke organisatie door vele vrij willigers. Zoals van Jan Steltenpool en ook van fotograaf Kees Blokker die meestal ook aanwezig was.Wij laten in de Geist enkele hoogtepunten zien. Speciaal vragen wij aandacht voor de twee enorme posters die gemaakt zijn, door Rob Logger waarvoor onze grote erktentelijkheid. Achter de schermen zijn anderen weer bezig met de organisatie: zoals de zaalhuur regelen. En omdat je natuurlijk ook bezoekers verwacht en de getoonde spullen ten dele erg kostbaar zijn, zorgt Jacoba Brunting voor de verzekeringen. Bram Kout onze voorzitter is intussen op jacht naar prijzen voor de winnaars want ons budget is maar klein. Tevens zoekt hij naar gastvrouwen om de "show" vlot en leuk te laten verlopen. Natuurlijk alleen vrijwilligers. De namen zijn nu nog niet bekend, maar wanneer u dit leest en de tentoonstellingen hebt bezocht dan hebt u ze beslist wel herkend. Om de show compleet te maken zullen wij ook nog een uitstalling maken met oude Klin's en onze nieuwe ansichtkaarten en hopen zo weer iets reserve in de kas op te bouwen. Waarom dit verhaal? Wel, deze Klin moet in augustus bij de drukker liggen, willen wij de drukkosten zo laag mogelijk houden. Maar de Nazomerfees ten zijn pas begin september, dus een verslag maken van dat feest komt te laat voor de Klin. Daarom deze keer een kijkje achter de schermen en een idee van onze bedoelingen, dan kunt u intussen zelf bepalen of onze inspanningen de moeite waard waren. Als alles goed loopt dan denken wij in 2008 weer van de partij te zijn en wij hopen intussen dat wat meer leden zich spontaan aanmelden om ons mee te helpen er een succes van te maken. Iedereen is welkom. Namens het Bestuur van uw Historische Vereniging Sint-Pancras.

De Klin - Sint Pancras | 2007 | | pagina 168