7. JAARVERSLAG 2006. 8 Mijnheer de voorzitter, dames en heren, Helaas heeft mijn steun en toeverlaat, mijn computer, mij in de steek ge laten, net op het moment, dat ik gegevens voor dit jaarverslag eruit wilde halen. Daarom doe ik het op de ouderwetse manier met pen en papier in de hoop dat ik zelf nog een klein beetje geheugen over heb. 2006 was het jubileumjaar van De Tuinbouw. De vereniging bestond hon derd jaar en dat was voor ons reden genoeg om te helpen deze voor de Pancrasser economie en gemeenschap zo belangrijke beroepsgroep eens goed in het zonnetje te zetten. Dat de plaats van handeling de Broekerveiling en omgeving was, is geen wonder. Wij vonden het erg plezierig, dat het toenmalige college van Burgemeester en Wethouders het belang van dit feest heeft ingezien en aanwezig was bij de opening. Ook in onze diapresentaties in 2006 hebben onze bestuursleden Siem Wognum en Anton Bal samen met enkele andere assistenten veel aandacht besteed aan de tuinbouw. Nog steeds zijn wij bezig de plek in Sint-Pancras waar vroeger de tuin bouwproducten aan de handel verkocht werden, de Wik van Kroonenburg, weer op de kaart te zetten via een herinneringsbord. Het college van B&W heeft toezeggingen in die richting gedaan. We zullen er binnenkort eens op terugkomen. De indruk die wij van het eerste gesprek met de burgemeester en één wet houder hadden, is dat we nog wat aan elkaar moeten wennen. Dat gesprek vond vorig jaar plaats, dus we zullen waarschijnlijk binnen niet al te lange tijd wel weer eens met elkaar om de tafel gaan zitten. Uiteraard blijven we de ontwikkelingen in Langedijk en vooral Sint-Pancras volgen, net als wat er net over de gemeentegrenzen heen gebeurt. We zullen steeds de afweging maken, of we ons met bepaalde plannen en besluiten wel of niet horen bezig te houden. Onze huis aan huiskrant is een groot succes.

De Klin - Sint Pancras | 2007 | | pagina 10