101 Nadat men alles had goedkeurd kwam de dag al dichterbai! Maar, ien ding lag dwars en dat was., 't was te koud voor 't jaargetoi. Het was wel groen in de tulpe, maar, de groei stond effies stil, omdat het nag wat te koud was. - en april doet wat hai wil. Dus wai moste wat verzinne maakte 'n klaine glaze kas bouwde die over wat tulpen, zodat het wat warmer was! Enhet lukte, want de knoppe kleurde net op toid hiel mooi! Toen de Prins kwam stonde zai in mooie, koninklijke tooi. 't Was best spannend voor ons alle. Het most hiel ienvoudig gaan, zodat Prins Claus 't kon begroipe hoe het vakwerk werd gedaan bij ons in de bollewereld. Hai vroeg veul en wilde zien hoe of alles in z'n werk ging, ook de bollenrooimachien. Maar eerst kwam een welkomstwoordje na hun komst in volle vaart! Daarna thee met een gebakkie er werd nergens op bespaard! Ja, ik weet het nag, deer zat wat 'kwas deer wat verlege mee) crème aan koninklijke vingers deerom was ik niet tevree Er was slechts ien kerstservetje maar de Prins loste het op, wreef de crème weg met z'n vingers! Gien servette?.....'t Was gien strop! Nadat wai hadde genöte van een lekker koppie thee, ginge wai naar de tulpen, er most wel een messie mee. om wat tulpen of te snaie voor de Prins en voor zain vrouw maar owee, weer was dat messie? "Kijk maar", en de Prins hielp gauw! Haalde snel uit zain colbertje 'n zakmes, dat hai bai zich droeg. 'tWas een rooie hiel doeltreffend! Zonder dat ik 't an hem vroeg overhandigde hai 't rustig en zai dat het handig was as hai 'n appeltje most skille! 't Kwam ons nu ök goed van pas! Dus, met een stel fotografe ginge wai naar 't tulpeveld om de tulpe te bekoike. Nadat iemand had verteld:

De Klin - Sint Pancras | 2007 | | pagina 103