99 DIENST VAN HET KONINKLIJK HUIS 15.10 uur 15.15 uur 15.20 uur 15.3 0 uur 15.45 uur Begin korte rondleiding over het terrein die voert naar het proefbed waar de 'Prins Claus'-tulp staat. Fotomoment: De Prins heeft goed gevonden dat hier één fotograaf opnamen maakt van het bezichtigen van de 'Prins Claus'-tulp. Het is nadrukkelijk niet de bedoeling dat de fotograaf tijdens het gehele bezoek meeloopt. Prins Claus verleent definitieve goedkeuring zijn naam aan deze tulp te hechten. Vervolg rondleiding langs andere velden met bloeieru'bolgewassen. Afsluitend gesprek in de bollenschuur. Hierbij kunnen ook andere werknemers uit de kwekerij aanwezig zijn. Er zal iets verteld worden over het bollenpellen en over andere aspecten van de bollenteelt. Er zal tevens Iets te drinken (thee, soft-drinks) worden aangeboden. Overhandiging geschenk (foto van 'Prins Claus-tulp) Afscheid en vertrek Zoals tijdens de voorbereiding is besproken, gaat het hier om een informeel privébezoek waaraan geen ruchtbaarheid dient te worden gegeven. Het is derhalve de bedoeling dat het werk op de kwekerij zo normaal mogelijk doorgang vindt. Het maken van foto's dient voorts, zoals vermeld, beperkt te blijven tot het moment waarop Prins Claus de naar hem vernoemde tulp bekijkt. Zoudt U op 19 april a.s. nog telefonisch contact met mij willen opnemen om na te gaan of op 26 april de 'Prins Claus'-tulp inderdaad (nog) in bloei staat? Met gevoelens van/de /neeste hoogachting, (J. Kraak) Particulier Secretaris van Hare Majesteit de Koningin en Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Claus der Nederlanden

De Klin - Sint Pancras | 2007 | | pagina 101