Tuinbouwvereniging 100 jaar. 11. Verslag van de Tuinbouwvergadering van 8 februari 2006 in restaurant Rust Wat, en hoe het verder afliep Vergadering wordt als ge bruikelijk geopend door de voorzitter Arie Buter. Aanwezig zijn heden Arie Buter, Jaap Koedijk, Kees de Boer, Dirk Dekker, Kees Oud, Marten Peter Visser, Dries Leegwater, Kees Bakker, Bram Wagenaar, Andre Schuur, Joop Ploe ger, Henk Pauw, Jaap Olie, Nico Smit, Siem Wognum, Willem Klein, alsmede de heren Gerard Sevenhuij- sen en Anton Bal en Ger van Dijk. Helaas is sinds begin 2005 ook het aantal leden weer verminderd: eerst het verlies op 21 juni 2005 van Gerrit Turkstra, dan op 22 september Kees Kloosterboer en tenslotte op 9 december 2005 de penningmeester Piet Booij. Piet was zelfs sinds 1970 secretaris.Alleen de fijne herinnering aan deze leden blijft. Het jaarverslag van Jaap Koedijk volgt dan en een overzicht van de financiën. Na alle inkomsten en uitgaven te hebben verrekend komt het saldo per 1 januari 2006 op Euro 97,50 in kas, goedgekeurd door de kas- commissie. Volgt een toelichting door Gerard Sevenhuijsen van de BBL over de situatie in de tuinbouwmarkten. In 2004 werd nog veel doorgedraaid" en moest men nog honderden ton nen "voor de koeien rijden" omdat de prijzen beneden de Euro 3,- kwamen en men tot overmaat van ramp nog moest betalen (100 Euro per 17 ton!) voor het afvoerenGelukkig werd door een afspraak met een andere afnemer in het oosten des lands die onredelijkheid omzeild. 27 8 februari 2006 met het bestuur in Rust Wat. Hr. Buter, Leegwater en Koedijk.

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 29