PéOud winnaar van de dambeker Van deze per sonen heb ben er twee een wisselbe ker definitief in hun be zit gekregen en wel Hen Groen door 3 maal achter elkaar te winnen en Joop Kloosterboer door 5 maal in totaal over meer dere jaren clubkampioen te worden. Overigens zijn er leden die 65 of 70 jaar lid zijn geweest van de damclub. Misschien worden er n.a. v. dit artikel toch mensen aangespoord om lid te worden van deze oude maar beslist geen oubollige damclub D.O.S. Als ik een aantal clubkampioenen mag noemen zijn dit o.a. Hen Groen,Anton Wagenaar, Gerrit Leyen, Fons Zuurbier, Joop Kloosterboer. 24 Jaap Kooy 50 jaar lid. SINT PANCRAS - Pé Oud is win naar geworden van de dambeker van damclub DOS door winst op Ger- brand Nieuwland. In de onderlinge competitie kan R. Turkstra degradatie haast niet meer ontlopen na zijn ver lies tegen F. Zuurbier en zijn remise tegen C. Hoogendoorn. T Hollander haalde een zeer be- L-r.;kc winst tegen mede degradatie ICanker die door deze nederlaag degradatie ruikt In de tweede is ter. de koplopers hun partij- - V. om. te zetten LeiderG. t,«-;de puotcn aan nestor Ji."['klom iiaar daat C. Smit moest tegen de goed ver dedigende P. Hes een remise toestaan ondanks haar voorsprong van twee schijven. Om de derde plaats speelde J. Hoogendoorn en P. Bakker gelijk. Uitslagen eerste klasse: K. Bakker- G. Smit 1-1; F. Zuurbier-R. Turkstra 2-0; C. Hoogendoorn-R. Turkstra 1-1 en T. Hollander-C. Klanker. Tweede Klasse; A. Groot-W. Ackermann 2-0; Sj. Bleijendaal-P.M. Oud 0-2; J. Hoo- gendoorn-B. Bakker 1-1; P. Hes-C. Smit 1-1 en G. Turkstra-H. Wiedijk 0-2. Beker: Pé Oud-G. Nieuwland 2-0 (Pé Oud winnaar van de beker). Uit slag v.-m do Koiwcitut Damkrinf De voorzitter Pe Oud, winnaar Martin Hemeld, Riens Turkstra, Pe Oud en Jan Oud.

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 26