Daarmee werd de basis gelegd voor vele (nog steeds succesvolle) huis-aan- huisbladen, waaronder voornoemde Koerier en het Gezinsblad. De opzet van de krant bleek zeer geslaagd en de ruimte aan de De Wael- straat werd al snel te klein en ingeruild voor een grotere. Kantoorruimte voor het almaar groeiende bedrijf werd achtereenvolgens gevonden boven een bakkerij, in een winkelcentrum en in het Bedrijvenverzamelgebouw aan de Bevelandseweg. Rodi Media legde zich naast het uitgeven van kranten toe op wijkgidsen, gemeentegidsen en andere commerciële uitgaven. Met de komst van een eigen verspreidingsorganisatie kreeg het bedrijf nog een belangrijk stuk specialisme in handen. Dit specialisme kwam de kwaliteit van het product zeker ten goede. Om de totaalproductie van de kranten te beheersen werk te Ranzijn eind jaren tachtig aan een plan om met zijn bedrijf onafhankelijk te kunnen zijn. In deze strategie mocht de dienstverlening, specialisatie en de goede en snelle service geen geweld worden aangedaan. Op 3 oktober 1989 kwam Rodi Rotatiedruk op de markt. De orderporte feuille werd in het begin hoofdzakelijk gevuld door producten van de ei gen uitgeverij. In deze fase viel ook het besluit om zich te specialiseren in kranten en de divisie wijk- en gemeentegidsen elders onder te brengen. De sterke groei van de uitgeverij, verspreiding en de drukkerij noopte Ran zijn uit te zien naar ruimere huisvestingsmogelijkheden. Hoewel hij een uitgesproken voorkeur had voor nieuwbouw in Heerhugowaard werden in 1998 de wortels in Heerhugowaard verlaten. Het totale Rodi-concern verhuisde naar bedrijventerrein Zuiderdel in Broek op Langedijk alwaar uitgeverij en hoofdkantoor aan de Broeker Werf gehuisvest zijn en de drukkerij en de verspreidingsorganisatie aan de Grotendorst zijn onder gebracht. Inmiddels beschikt Rodi Media ook over een bijkantoor aan het Volume 109 in Purmerend. Daar wordt door een verkoop- en redactieteam een vijftal edities gemaakt die in dat gebied verschijnen. Sinds oktober 2006 is tevens een bijkantoor in hartje stad Haarlem geopend. Per 2 oktober wordt vanuit die lokatie Haarlem op Zondag gemaakt. Eind jaren '70 gestart met één uitgave is Rodi Media bv anno 2004 uitge groeid tot de grootste zelfstandige uitgeverij van huis-aan-huisbladen in Noord-Holland boven het Noordzeekanaal. Momenteel worden in eigen 186 Specialisatie en service Nieuwbouw Rodi Media

De Klin - Sint Pancras | 2006 | | pagina 188